Wycieczka do Krakowa i rajd po Jurze

27.08.2023 r.

Wycieczka do Krakowa... Rajd po Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, czyli Letnia Akademia Seniora Akademii WSB - WSB University w pełni!

Nie ma dnia, by słuchacze UTW Akademii WSB gdzieś nie wędrowali.., coś nie zwiedzali..., w coś nie grali - a ponieważ wszystkie wydarzenia pełne są życzliwych ludzi, pełnych pasji - frekwencja jest bardzo wysoka I O TO CHODZI :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnej wycieczki do Krakowa, podczas której obecni odwiedzili Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego, a wieczorkiem Teatr Bagatela, gdzie obejrzeli sztukę "Zimne Ognie".

A w ramach Wtorkowych Spacerów po Jurze - grupa wraz z liderem Panem Zbigniewem Łukasikiem wędrowali po jurajskich lasach, a nie zabrakło też czasu na pysznego pstrąga w Chechle.
Bardzo się cieszymy z Państwa zaangażowania i tak licznego udziału w każdej propozycji Letniej Akademii Seniora Akademii WSB.

DOŁĄCZ do NAS!

I ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB!
Trwa rekrutacja na nowy rok ak. 2023/2024 - zapisz się
www.wsb.edu.pl/utw 32 295 93 93