Wypoczynek dla seniorów nad morzem!

Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB we współpracy z Nadwiślańską Agencją Turystyczną zapraszają słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB do spędzenia niezapomianych chwil nad Bałtykiem. Tym razem grupa aktywnych seniorów wyjedzie do Jarosławca oraz uzdrowiska Dąbki. Zachęcamy do zapoznania sie z propozycjami wspólnego wypoczynku.

Oferta wypoczynku dla seniorów - UTW Akademii WSB

Ośrodek Wypoczynkowy CARBO - Dąbki

1. Dąbki – miejscowość na Pobrzeżu Słowińskim. Dzięki korzystnym prądom morskim przybrzeżne wody Bałtyku są niezwykle czyste, a powietrze bogate w jod. Ośrodek Wypoczynkowy Carbo – położony nad Jeziorem Bukowo na ogrodzonej posesji. Bliskość morza (100 m), sąsiedztwo lasu i centrum miejscowości sprawiają, że stanowi wspaniałe miejsce wypoczynku. Oferujemy Państwu pobyt 8 dniowy (7 noclegów) 11.05-18.05.2019 r.

Koszt pobytu dla 1 osoby: 850 zł , cena zawiera:
• zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych

- wyżywienie 3 razy dziennie w formie bufetów

• transport autokarem
• suchy prowiant na drogę powrotną
• ognisko z pieczeniem kiełbasek
• wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej

Hotel *** NAT - Jarosławiec

2. Jarosławiec to niewielka miejscowość wypoczynkowa, otoczona lasami i jeziorami, położona na      długim klifie na Wybrzeżu Słowińskim. Hotel*** NATpo generalnym remoncie w 2017 r. z bazą rehabilitacyjno-zabiegową. Położony ok. 400 m od morza w pobliżu przystani rybackiej i popularnego Aquaparku. Oferujemy Państwu pobyt 8 dniowy (7 noclegów): 29.04-06.05.2019 r.

Koszt pobytu dla 1 osoby: 1010 zł , cena zawiera:
• zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych

- wyżywienie 3 razy dziennie w formie bufetów
• transport autokarem
• suchy prowiant na drogę powrotną
• codzienne wieczorki przy muzyce mechanicznej w hotelowym lobby barze
• ognisko z pieczeniem kiełbasek
• Pobyt rozpoczyna się w pierwszym dniu kolacją, kończy w ostatnim dniu śniadaniem

Opcjonalnie oferujemy:
• możliwość dokupienia pakietu 10 zabiegów rehabilitacyjnych w cenie 99 zł (do wyboru: lampa Solux, interdyn, okłady termożelem na zimno, krioterapia, okłady borowinowe, laser biostymulacyjny, sala gimnastyczna, inhalacje, kąpiel wirowa rąk, fotel masujący).

Szczegółowe informacje oraz zapisy:

Akademia WSB (Centrum Kształcenia Ustawicznego, Akademia WSB) - p. 016A,

tel. 32 295 93 15,
   e-mail: adubiel@wsb.edu.pl

Organizatorem wyjazdów jest: Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o.