Z wizytą w Muzeum Śląskim....

W dniu wczorajszym druga grupa słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB odwiedziła Muzeum Śląskie w Katowicach .

Wśród zbiorów słuchacze mogli m.in obejrzeć obrazy mistrzów: Alfons Dunin - Borkowski  "Kozak w stepie "(1881r.) , Franciszek Kostrzewski  "Scena w parku " (1878 r.),

Józef Mehoffer  "Portret żony" ( 1909 r.) , Jacek Malczewski " Tobiasz z aniołami " ( 1908 r.) , Stanisław Ignacy Witkiewicz " Autoportret " ( 1938 r.)

Po zakończeniu wycieczki słuchacze odpoczywali w muzealnym bistro wymieniając się wrażeniami i opiniami na temat sztuki nowoczesnej.

Rozpoczynamy II semestr UTW Akademii WSB. Jest to idealna okazja, aby dołączyć do do nas i cieszyć się aktywnym życiem słuchacza uniwersytetu!
Więcej informacji na stronie: www.wsb.edu.pl/utw w zakładce REJESTRACJA