Zaproszenia na Senioralia już gotowe do odbioru!

Już za kilka dni 27 września odbędzie się wielkie święto Seniorów Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB - SENIORALIA 2018. Do Dąbrowy Górniczej przyjadą Seniorzy z Ogrodzieńca, Zawiercia, Psar, Ożarowic, Bobrownik, Wojkowic, Czeladzi, Sławkowa, Tych, Bytomia oraz z Sosnowca. Będzie to wspaniała okazja do spotkania, nagrodzenia osób szczegolnie zaangazowanych w pracę z Seniorami, prezentacji artystycznych Uniwersytetów Trzeciego Wieku, które brały udział w projekcie "Jak nie My, to Kto?" realizowanym przez Akademię WSB oraz prawdziwego świętowania w Dąbrowie Górniczej. Senoralia rozpoczną się o godz. 9.30 kolorowym Przemarszem Seniorów spod Akademii WSB. Galę uświetni występ zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk".

Osoby wcześniej zapisane prosimy o kontakt telefoniczny, w celu potwierdzenia uczestnictwa i odbioru zaproszeń.

Projekt dofinansowany ze środków:

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Zaproszenia można odebrać w:

Biurze UTW Akademii WSB

ul.Cieplaka 1 c