ZIEMIA 3.0 - czyli eko szczyt w Akademii WSB

Dnia 6 października słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB i zaprzyjaźnionych organizacji senioralnych z Zagłębia Dabrowskiego i Śląska spotkali się, by porozmawiać o EKOLOGII i tym co można zrobić, by POMÓC NASZEJ PLANECIE!

Okazją do tego była konferencja ZIEMIA 3.0, która została zoorganizowana przez Stowarzyszenie Muza Dei przy współpracy Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB, a jest realizowana w ramach trwającego projektu Zagłębie Aktywnego Seniora, a dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

Obejrzyj Konferencję ZIEMIA 3.0 jeszcze raz -  https://tiny.pl/9rnws

DOŁĄCZ do NAS i BĄDŹ na BIEŻĄCO!
www.wsb.edu.pl/utw