VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Innowacje i Przedsiębiorczość. Teoria i praktyka"

Serdecznie zapraszamy na konferencję, która odbędzie się w Akademii WSB w  dniach 20 - 21 czerwca 2023 roku. Wydarzenie zostanie zorganizowane w formule hybrydowej - pierwszy dzień stacjonarnie w Akademi WSB w Dąbrowie Górniczej, drugi dzień online.

Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom związanym m.in. z innowacjami w organizacjach, przedsiębiorczością intelektualną, kreatywnością w innowacjach, cyfryzacją, sztuczną inteligencją, Big Data, Internetem rzeczy, robotyzacją i automatyzacją. Tematyka ta zostanie omówiona przez międzynarodowe grono keynote speakerów, reprezentujących prestiżowe ośrodki naukowe z całego świata.

Uczestnikami konferencji będą wybitni, międzynarodowi naukowcy specjalizujący się w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości; jak również przedstawiciele środowiska biznesu, organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz przedstawiciele nauki, kultury, edukacji i inni praktycy zainteresowani problematyką innowacji i przedsiębiorczości.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

W ramach uczestnictwa w konferencji, już dziś zapraszamy do składania artykułów naukowych które, po uzyskaniu pozytywnej recenzji i spełnieniu wymogów edytorskich, zostaną opublikowane w monografii lub czasopiśmie naukowym.

Konferencja dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Doskonała Nauka” – nr projektu DNK/SN/550492/2022, kwota dofinansowania 74 000 zł, całkowita wartość projektu 82 500 zł

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji
dr hab. Katarzyna Szczepańska - Woszczyna, prof. AWSB
Prorektor ds. Nauki i Kształcenia

dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB
Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem

Akademia WSB
ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza

VIII International Scientific Conference "Innovation and Entrepreneurship. Theory and Practice"

We invite you to the conference, which will be held at WSB University on June 20 - 21, 2023. The event will be organized in a hybrid formula - the first day stationary at the WSB University in Dąbrowa Górnicza, the second day online.

The conference will focus on issues related to innovation in organizations, intellectual entrepreneurship, creativity in innovation, digitization, artificial intelligence, Big Data, Internet of Things, robotization and automation. These topics will be discussed by an international group of keynote speakers, representing prestigious research centres from around the world.

The participants of the conference will be distinguished international scientists specializing in the field of innovation and entrepreneurship, as well as representatives of the business community, NGOs, local government units and representatives of science, culture, education and other practitioners interested in the issues of innovation and entrepreneurship.

Participation in the conference is free of charge.

As part of participation in the conference, we invite participants to submit (free of charge) their research in the form of scientific articles which, after receiving a positive review and meeting editorial requirements, will be published in a monograph or scientific journal.

The activity is co-financed from the state budget under the programme of the Minister of Education and Science called Excellent Science – project no. DNK/SN/550492/2022 subsidy amount 74 000 PLN, total project value: 82 500 PLN.

On behalf of the Conference Organizing Committee

Assoc. Prof. Katarzyna Szczepańska - Woszczyna, PhD