CCIG Group

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, wyznaczamy trendy na rynku od 20 lat i nie zamierzamy się zatrzymać. Dołącz do nas i twórz z nami kolejne lata historii. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze klienta B2C i B2B. W naszej firmie od początku stawiamy na rozwój. Poszukujemy osób ambitnych, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie. Już po 3 miesiącach można się rozwijać i wziąć udział w rekrutacji wewnętrznej. To Ty wybierasz, która ścieżke obierzesz, mamy dla Ciebie możliwości w:
● Dziale HR
● Dziale Trenerskim
● Dziale Operacyjnym - Zarządzanie zespołem


Wizja naszej firmy oparta jest na dążeniu do tego, aby stać się contact center pierwszego wyboru na każdym rynku, na którym działamy, opierając nasz rozwój na ludziach, procesach i technologiach. 15 lokalizacji w największych miastach Polski, łącznie ponad 4000 pracowników, prawie 190000 rozmów każdego dnia.

Dołącz do nas. Czekamy na Ciebie! Chcesz nas poznać bliżej, wejdź na naszą stronę internetową: Kliknij tutaj

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, wyznaczamy trendy na rynku od 20 lat i nie zamierzamy się zatrzymać. Dołącz do nas i twórz z nami kolejne lata historii. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze klienta, a Tobie na początek oferujemy pracę na stanowisku:

Oferta pracy na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta - branża telekomunikacyjna: 

https://ccig.pl/kariera/praca/telefoniczny-doradca-klienta-katowice/ 

https://ccig.pl/kariera/praca/telefoniczny-doradca-klienta-sosnowiec/

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji