Wizyta studyjna - Reha Forma – Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej w Bielsko -Białej

Reha Forma zajmuje się głównie poradnictwem oraz rehabilitacją ortopedyczno-sportową, prowadzi kompleksową edukację w zakresie treningów funkcjonalnych, odnowy biologicznej oraz dietetyki. Klientami firmy są indywidualni pacjenci jak i również kluby sportowe.

Ośrodek polecają gwiazdy sportu tj.: Katarzyna Skorupa, Ireneusz Jeleń, Anna Werblińska… Studenci w trakcie wizyty studyjnej mieli możliwość poznania sprzętu rehaibiltacyjnego oraz uczestniczyli w zabiegach prowadzonych przez fizjoterapeutów. Pozytywnymi wrażeniami podzieliła się z nami Myroslava Volosenko: „miałam możliwość zapoznania się z metodami rehabilitacji stosowanej u osób uprawiających zawodowo sport oraz u osób po wypadkach. W ośrodku zapoznałam się z nowoczesnym sprzętem, spodobało mi się, że mogłam ćwiczyć razem  z pacjentami… Dla mnie jako studentki atmosfera była bardzo miła, odczułam wsparcie fizjoterapeutów, cieszę, że został zorganizowany taki wyjazd…” W imieniu studentów serdecznie dziękujemy Kierownikowi Rehabilitacji Piotrowi Habdasowi oraz całemu zespołowi za zaangażowanie jakie włożyli w organizację i przeprowadzenie wizyty.