Specjalność

• podstaw technicznej realizacji grafiki 2D i 3D w systemach komputerowych,
    • technik grafiki komputerowej,
    • technologii internetowych,
    • obróbki obrazów rastrowych i wektorowych,
    • tworzenia i wykorzystywania komputerowych modeli trójwymiarowych,
    • prezentacji informacji w postaci graficznej w Internecie,
    • generowania rzeczywistości wirtualnej,
    • integracji obrazów świata rzeczywistego z obrazami wygenerowanymi komputerowo w ramach rzeczywistości rozszerzonej,
    • przetwarzania obrazów cyfrowych.
  • Uczymy praktycznie

Zajęcia specjalnościowe w Akademii WSB prowadzą doświadczeni praktycy. Dzięki temu, studenci poznają aktualne trendy i najnowszą wiedzę z zakresu danej specjalności.

W ramach specjalności Grafika komputerowa i elementy rzeczywistości mieszanej zajęcia sa prowadzone przez specjalistów-grafików, pracowników firm zajmujacych się wirtualną i rozszerzoną rzeczywistością, oraz specjalistów z zakresu przetwarzania obrazów.

Program specjalności regularnie konsultujemy z przedstawicielami otoczenia biznesu, w tym z pracodawcami. Dzięki temu wiemy, że przekazywane w ramach specjalności treści są aktualne i odpowiadają potrzebom rynku pracy.

Oprócz tego, Uczelnia regularnie organizuje tzw. spotkania z praktykiem, dając tym samym możliwość poznania ciekawych ludzi, którzy z pasją opowiadają o swojej pracy.

• Program specjalności

Wybrane treści realizowane w ramach specjalności:

• Systemy grafiki wektorowej
    • Zaawansowane metody obróbki obrazów rastrowych
    • Systemy rzeczywistości wirtualnej
    • Rzeczywistość rozszerzona
    • Przedsięwzięcie zespołowe - grafika komputerowa
  • Rekomendacje

"Specjalność Grafika komputerowa i elementy rzeczywistosci mieszanej to strzał w dziesiątkę. Uczymy się praktycznych rzeczy przydatnych w pracy grafików komputerowych. Specjalnośc jest zgodna z moimi zainteresowaniami. Z jednej strony rozwinęłam warsztat techniczny związany z kierunkiem informatyka, a z drugiej mogę również realizować swoje artystyczne pasje na wybranej specjalności, która łączy te dwa aspekty".

Anna, studentka specjalności Grafika komputerowa i elementy rzeczywistości mieszanej

• Opłaty

Informatyka - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-6 Rata miesięczna Semestr 7 Rata miesięczna
    Studia dzienne (stacjonarne) 395 zł 100 zł* 415 zł 100 zł* 415 zł 415 zł