Specjalność

MENEDŻER LOGISTYKI II STOPIEŃ

_____________________

Administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia WSB. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

• Czego się nauczysz?

Specjalność skierowana jest do osób, które chcą pogłębić wiedzę zarządczą w zakresie logistyczno-transportowym. Podczas studiów masz możliwość pogłębić wiedzę m.in. z zakresu:

• międzynarodowych systemów logistycznych,
    • ekonomiczno-organizacyjnych aspektów zarządzania zapasami,
    • logistycznej obsługi klienta,
    • logistyki zaopatrzenia i dystrybucji,
    • informatycznych systemów logistycznych,
    • ekologistyki.

Ponadto studia pozwalają na wyposażanie w umiejętności, dzięki którym w pogłębionym stopniu potrafisz:

• podejmować decyzje w sferze zarządzania zapasami,
    • organizować sieć logistyczną,
    • zajmować się logistyczną obsługą klienta,
    • stosować nowoczesne narzędzia informatyczne w procesach logistycznych zachodzących w przedsiębiorstwie,
    • optymalizować koszty logistyczne.

Ponadto jako absolwent będziesz w pogłębionym stopniu świadom konieczności etycznego i profesjonalnego działania oraz będziesz otwarty na poszerzanie swojej wiedzy i doskonalenie kompetencji w zakresie studiowanej specjalności.

• Program specjalności

Przykładowa tematyka przedmiotów realizowanych w ramach specjalności obejmuje:

• logistyczna obsługa klienta,
    • logistyka w przedsiębiorstwie,
    • smart city,
    • technologie GIS, GPS, GSM,
    • zarządzanie transportem intermodalnym,
    • modelowanie i optymalizacja potoków transportowych,
    • rachunek kosztów logistycznych.
  • Uczymy praktycznie

Ponieważ uczymy praktycznie jako absolwent będziesz bardzo dobrze przygotowany, aby móc dalej rozwijać się rozwijać się zawodowo jako menedżer zarządzania procesami logistycznymi na rynkach krajowych i międzynarodowych. Dotyczy to przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych, a także instytucji międzynarodowych działających w zakresie logistyki. Uzyskasz  kwalifikacje potrzebne do budowania strategii logistycznych w warunkach globalizacji rynku. Będziesz także przygotowany do pracy na stanowiskach menedżerskich: w przedsiębiorstwach produkcyjnych, zajmując się koordynacją zaopatrzenia i dystrybucji towarów, w dużych sieciach handlowych, w magazynach regionalnych i centralnych, centralach dystrybucji i kompleksowych centrach logistycznych, a także w instytucjach międzynarodowych zajmujących się logistyką.

Zajęcia specjalnościowe w Akademii WSB prowadzą doświadczeni praktycy. Dzięki temu, studenci poznają aktualne trendy i najnowszą wiedzę z zakresu danej specjalności. Program specjalności regularnie konsultujemy z przedstawicielami otoczenia biznesu, w tym z pracodawcami. Dzięki temu wiemy, że przekazywane w ramach specjalności treści są aktualne i odpowiadają potrzebom rynku pracy. Oprócz tego, Uczelnia regularnie organizuje tzw. spotkania z praktykiem, dając tym samym możliwość poznania ciekawych ludzi, którzy z pasją opowiadają o swojej pracy.

• Opłaty

Zarządzanie II stopnia ** Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3 Rata miesięczna Semestr 4 Rata miesięczna
    Studia dzienne (stacjonarne) i studia zaoczne (niestacjonarne) 520 zł 280 zł* 580 zł 580 zł 580 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł

*Studia dofinansowane w ramach programu "Wsparcie na starcie - za Twoje studia płaci pracodawca"

**Nie dotyczy cudzoziemców

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Zarządzaniu”.