Specjalność

Tryb: Stacjonarne Zapisz się
Tryb: Niestacjonarne

• CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

• istoty i funkcji nowoczesnych technologii, w tym social media, we wspołczesnych społeczeństwach;
    • zagadnień związanych z zastosowaniem mediów cyfrowych na badaniach społecznych oraz trendów kulturowych;
    • wykorzystania narzędzi marketingowych w kreowaniu wizerunku w social media;
    • psychologicznych i społecznych aspektów digitalizacji i wirtualizacji procesu komunikacji;
    • komunikacji medialnej w kontekście socjologii oraz antropologii Internetu.
  • UCZYMY PRAKTYCZNIE

Koncepcja kształcenia na kierunku Socjologia w Akademii WSB zakłada wysoki stopień upraktycznienia bazujący na specyficznych kompetencjach kadry akademickiej posiadającej zarówno dorobek naukowy w dyscyplinie nauk socjologicznych, psychologii, jak i doświadczenie zdobyte podczas zajęć terenowych. Wśród naszych ekspertów znajdują się przedstawiciele m.in.: Śląskiego Związku Pracodawców LEWIATAN, Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego, Business Centre Club, Katowice AIRPORT, Polskiej Izby Handlu, Polskiej Izby Motoryzacji, Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń, Regionalnej Izby Gospodarczej.

Studenci mają możliwość uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach, seminariach, konferencjach oraz warsztatach Nauka - Biznes organizowanych z udziałem przedstawicieli biznesu w ramach Dąbrowskiego Oddziału Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa.

• PROGRAM SPECJALNOŚCI

Przykładowe przedmioty realizowane w ramach treści specjalnościowych:

• social media w badanich społecznych;
    • socjologia Internetu i nowych mediów;
    • monitoring mediów społecznościowych;
    • kultura cyfrowa;
    • grafika i multimedia;
    • społeczny wymiar nowych technologii;
    • PR i marketing internetowy;
    • psychologia mediów.
  • Opłaty

Socjologia - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-4 Rata miesięczna Semestr 5-6 Rata miesięczna
    Studia dzienne (stacjonarne) 350 zł 150 zł* 415 zł 150 zł* 415 zł 415 zł
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 310 zł 390 zł 390 zł 390 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł
    *Studia dofinansowane w ramach programu "Wsparcie na starcie - za Twoje studia płaci pracodawca"

• Kontakt

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych przyszłych studentów wydłużamy pracę Biura Rekrutacji w dniach: 24 września oraz 30 września br.
    Pracownicy Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji będą do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 20:00

Rafał Pakuła

Zastępca Kierownika Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

e-mail: rpakula@wsb.edu.pl