Akademia Rozwoju Rodzica - coaching rodzicielski

Coaching rodzicielski adresowany jest do rodziców, którzy chcą świadomie wychowywać i budować głębokie relacje ze swymi pociechami.

Korzyści z udziału w coachingu rodzicielskim to rozwój i doskonalenie kompetencji rodzica-coacha. W tym przede wszystkim niedoceniana wciąż umiejętność komunikowania z najbliższymi, otwartość i uważność na potrzeby dziecka - człowieka i partnera.

Za tym idą lepsze relacje z dziećmi, porozumienie z partnerem co do wdrażania zasad i dyscypliny, skuteczniejsze sposoby świadomego kształtowania osobowości swoich pociech. W efekcie radość ze świadomego rodzicielstwa.

Zapraszamy na 2 spotkania w ramach Akademii Rozwoju Rodzica: 7 i 14 kwietnia 2014r. w godz. 17.00-19:30.

Zajęcia odbywają się bez udziału dzieci. W razie potrzeby zapewnimy dzieciom opiekę i oddzielne zajęcia w grupie rówieśników (minimalny wiek dziecka: 4 lata).

Szczegóły w zakładce warsztaty fakultatywne.

Coaching rodzicielski prowadzi Wioletta Przenniak-Cołta.

Wioletta Przenniak-Cołta
Akredytowany coach ICF - (poziom Associate Certified Coach ACC). Specjalizuję się w coachignu rodzicielskim indywidualnym i grupowym. Pomagam odkrywać istotę i sposoby budowania szczęśliwej rodziny. Wspieram osoby planujące lub będące już rodzicami w świadomym rodzicielstwie i spójnym integrowaniu tej sfery z zawodową. Moją pasją jest inspirowanie ludzi do działania. Pomaga mi w tym moje zaangażowanie, doświadczenie i niestety (a może właśnie "stety") własna, pełna zakrętów ścieżka życiowa.