Przedszkola i żłobki - taniej dla studentów i pracowników WSB

Podstawowym celem kampanii społecznej "Mama i Tata idą na studia" jest umożliwienie połączenia edukacji, rozwoju zawodowego oraz osobistego z rolą rodzica. Wraz z dyrektorami prywatnych przedszkoli i żłobków naszego regionu stworzona została lista instytucji, które zapewnią opiekę nad dziećmi studentów WSB podczas zajęć dydaktycznych, na preferencyjnych warunkach finansowych. Bonifikaty w opłatach czesnego za pobyt dzieci w przedszkolu lub żłobku zaproponowane studentom i pracownikom WSB wynoszą nawet 50%. Dodatkowo przygotowana została specjalna oferta opieki nad dziećmi w weekendy i pogodzinach pracy przedszkoli i żłobków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami partnerów projektu. Prosimy o uważne śledzenie strony, ponieważ oferta prywatnych przedszkoli i żłobków jest systematycznie rozszerzana.

PRZEDSZKOLA:

Instytucja        Forma opieki   Jak skorzystać z oferty/Szczegóły
Miesięczna Cena Weekendowa Cena Godzinowa Cena
Dąbrowa Górnicza  Pierwsze Prywatne Przyjazne Przedszklole    TAK

Wpisowe - 0zł
Czesne: 2-3 godzin 200zł;

4-6 godzin 300zł;

6-8 godzin 350 zł

Wyżywienie dodatkowo płatne od 5,50-8,50

220 zł (plus koszty wyżywienia (od 5,50-8,50)*

Ceny dotyczące pobytów weekendowych będą ustalane indywidualnie i uzależnione jest od ilości zgłoszonych dzieci.

Opłaty-10zł/h (plus koszty wyżywienia zł/dzień )*

Ceny dotyczące pobytów godzinowych będą ustalane indywidualnie i uzależnione jest od ilości zgłoszonych dzieci.

Kontakt osobisty z placówką POBIERZ
 Dąbrowa Górnicza  Zając i Poziomka    TAK  Wpisowe - 0 zł
Czesne - 480 zł (łącznie zwyżywieniem i dodatkowymi zajęciami)
 TAK  Opłata - 240 zł (plus koszt wyżywienia uzależniony od ilości dzieci)*oferta aktualna w przypadku min. 5 nzgłoszonych dzieci)  TAK  8 zł/h (plus koszt wyzywienia uzależniony od ilości dzieci) Kontakt osobisty z placówką POBIERZ
 Dąbrowa Górnicza  Dąbrowskie Dzieciaki    TAK  Wpisowe-200 zł
czesne:
I wariant - 380zł (plus wyżywienie 9 zł/dzień)
II wariant - 580 zł (z wyżywieniem)
 TAK  Opłaty - 200 zł (plus wyżywienie do uzgodnienia)* cena obejmuje 2 weekendy (4 dni) w m-cu  TAK  Opłaty-10zł/h (plus wyżywienie 5 zł/dzień ) Kontakt osobisty z placówką POBIERZ
 Będzin  Dzidziusiowo    TAK

Wpisowe: 100 zł

Czesne: 500 zł (wraz z wyżywieniem)

TAK  Opłaty-10 zł/godz. *(oferta aktualna w przypadku zgłoszenia min. 3 dzieci)  TAK  5 zł/h (plus wyżywienie ustalane indywidualnie) Kontakt osobisty z placówką POBIERZ

ŻŁOBKI:

Instytucja        Forma opieki   Jak skorzystać z oferty/Szczegóły
Miesięczna Cena Weekendowa Cena Godzinowa Cena
Dąbrowa Górnicza  Dąbrowskie Dzieciaki    TAK Wpisowe-200 zł
czesne:
I wariant - 450 zł plus wyżywienie 9zł/dzień
II wariant - 580 zł (z wyżywieniem)
 TAK  Opłaty - 200 zł (plus wyżywienie do uzgodnienia)* cena obejmuje 2 weekendy (4 dni) w m-cu TAK  Opłaty-10zł/h (plus wyżywienie 5 zł/dzień ) Kontakt osobisty z placówką POBIERZ

Będzin

Dzidziusiowo

Wpisowe-40 zł Czesne:

I wariant-590 zł plus wyżywienie 9zł/dzień (w godz. 6.30-18.00, 5 dni w tyg.)

II wariant-450 zł (do 5h dziennielub 3 razy w tygodniu)

TAK

Opłaty-10 zł/godz. *(oferta aktualna w przypadku zgłoszenia min. 3 dzieci)

TAK