Warsztaty Kamishibai - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Akademii Rozwoju Rodzica. Naszą propozycję warsztatów twórczych kierujemy do dzieci w wieku 6-8 lat i ich rodziców.

Zajęcia odbędą się 28 kwietnia (poniedziałek), w godz. 17.00-18.00, koszt to tylko 15 zł (dziecko + rodzic).

Kamishibai (jap. kami – papier, shibai - sztuka) oznacza teatr obrazkowy lub inaczej teatr ilustracji. Jest to technika opowiadania, czytania wywodząca się z Japonii. W pierwszej części warsztatów dzieci uczestniczyć będą w seansie głośnego czytania przy użyciu parawanu Kamishibai. W drugiej części warsztatów będziemy ilustrować własne zakończenie czytanej opowieści czyli ostatniej karty Papierowego Teatru. Ilu uczestników tyle zakończeń… Najodważniejsi przejmą rolę opowiadacza i sami przedstawią własne zakończenie. Rodziców zachęcamy do przeżycia warsztatów razem ze swoimi dziećmi.

Szczegóły dotyczące warsztatów na: http://wsb.edu.pl/index.php?p=new&idg=dudz,993&id=5818&action=show

Warsztaty w ramach Akademii Rozwoju Rodziców są otwarte dla wszystkich zainteresowanych rozwojem swoim i swoich dzieci. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli polecą Państwo warsztaty swoim przyjaciołom i znajomym!