Aktywacja dostęu do platformy VitalSource

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 05.06.br. pracownicy i studenci Akademii WSB mają dostęp do platformy Vital Source.

Zakup dokonany jest ze środków projektu pt: „Perfect- Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB”, na tą chwilę na okres 365 dni.

VitalSource – Bookshelf

VitalSource to platforma anglojęzycznych podręczników cyfrowych, w skład której wchodzą publikacje wydawnictwa Pearson. W ramach dostępu można korzystać ze 100 e-booków z zakresu ekonomii, zarządzania, logistyki, marketingu, finansów i przedsiębiorczości.

Czytelnik może korzystać z danego podręcznika przez 24 godziny (jednocześnie z jednego podręcznika może korzystać 3 czytelników), po upływie tego czasu publikacja wraca do puli dokumentów do wypożyczenia i może zostać wypożyczona przez innego lub ponownie przez tego samego czytelnika.

Dostęp do bazy poza uczelnią przez ustawienia PROXY.
Link do bazy: https://bc.vitalsource.com/tenants/BRAkademia_WSB_-_Pearson_CEE_Bridge/libraries?bookmeta_vbid=SUB-N4GNVKAYGD