18.09.2023

Dr hab. inż. Justyna Bugaj, prof. AWSB i dr hab. Joanna Dzieńdziora, prof. AWSB uczestniczkami konferencji dotyczącej gospodarki cyfrowej

W dniach 14-16.09. br. w Zakopanym odbyła się konferencja pt.: „Zarządzanie organizacjami w erze cyfrowej. Wyzwania, trendy, koncepcje”. Konferencja połączona była z jubileuszem 50-lecia pracy zawodowej prof. dr hab. Janusza Czekaja. Organizatorem wydarzenia była Katedra Metod Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, we współpracy z Fundacją Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Celem konferencji była wymiana poglądów, prezentacja wyników badań oraz dyskusja naukowa na temat wyzwań, trendów oraz koncepcji funkcjonowania i rozwoju organizacji w warunkach gospodarki cyfrowej.

W czasie konferencji dr hab. Joanna Dzieńdziora, prof. AWSB poprowadziła sesję naukową pt. „Motywowanie pracowników wiedzy”, a dr hab. inż. Justyna Bugaj, prof. AWSB, zaprezentowała referat nt. „Empowerment w przemyśle: przyszłe kierunki badań”.

Udział w konferencji został sfinansowany z projektu „Perfect - Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB" realizowanego w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” na lata 2019-2023.