10.12.2021

Informacja o możliwości składania wniosków na rok 2022 w ramach Projektu PERFECT- Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją projektu: „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB" nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” na lata 2019-2022, uprzejmie przypominamy o możliwości składania wniosków w trybie ciągłym (do wyczerpania puli środków) na rok 2022.

O finansowanie w ramach projektu mogą ubiegać się:

Pracownicy zatrudnieni w Akademii WSB na podstawie umowy o pracę reprezentujący dziedzinę nauk społecznych, w szczególności dyscypliny nauki o zarządzaniu i jakości, ekonomia i finanse, jak również inne dziedziny nauk prowadzące badania w tej dyscyplinie.

Wnioski przyjmowane są w następującym zakresie:

• finansowanie udziału w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych;
  • finansowanie publikacji książek w wiodących światowych i krajowych wydawnictwach naukowych;
  • publikacje artykułów w czasopismach naukowych o zasięgu światowym indeksowanych w renomowanych bazach naukowych;
  • tłumaczenie wraz z korektą native speakera artykułów naukowych, monografii i innych dokumentów związanych z projektami naukowymi;
  • finansowanie opłat członkowskich w renomowanych Stowarzyszeniach i Towarzystwach Naukowych (np. American Marketing Association (USA), American Management Associations (USA), Academy of Management, European Management Association, European Academy of Management, European Association of Business Studies, itp.);
  • delegacje dla naukowców pełniących funkcję visiting professors w renomowanych uczelniach europejskich i amerykańskich;
  • udział w zagranicznych szkołach letnich.

Jednocześnie informuję, że na rok 2022 przewidziane są do realizacji poniższe działania: (bieżące informacje przesyłane będą pracownikom AWSB na adresy mailowe w domenie wsb.edu.pl oraz upubliczniane na stronie projektu: aktualności )

• kontynuacja dostępu do zagranicznych zasobów elektronicznych (m.in. dostęp do zasobów baz SAGE Journals, ProQuest oraz EBSCO Econlit full text;
  • szkolenia np. obsługa sytemu Atlas Ti czy praktyczne wykorzystanie menedżerów bibliografii;
  • wykłady naukowców z zagranicy;
  • warsztaty z redaktorami naczelnymi czasopism naukowych
  • seminaria naukowe dla opiekunów naukowych, promotorów, promotorów pomocniczych prac doktorskich.

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w Konferencjach organizowanych w ramach projektu przez Akademię WSB, wstępnie ustalone terminy to:

• 26-27.04.2022 r. -  International Scientific Conference "Innovations and Entrepreneurship. Theory  and Practice”.
  • 20-21.05.2022 r. - IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów z cyklu „Paradygmaty Współczesnego Zarządzania Organizacjami”.
  • 9-10.06.2022 r. -  “New Trends in Management and Production Engineering: Regional, Cross-border and Global Perspectives”.
  • 12.09.2022 r. -  Forum Jakości Dydaktyki.
  • 27-30.09.2022 r. - Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Territorial and Inter-Organizational Cooperation 2022”.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej projektu

Proszę o kierowanie pytań na adres e-mail: rid@wsb.edu.pl

Jednocześnie zapraszam do zapoznania się z celami i zadaniami projektu, definicją beneficjenta projektu oraz do bieżącego monitorowania aktualności na stronie internetowej.