Pracownicy AWSB uczestniczyli w międzynarodowej „Letniej szkole współpracy transgranicznej”

W dniach 20-30.07.2020 r. w Cieszynie i na Zaolziu odbyła się "Letnia szkoła współpracy transgranicznej", w której wzięli udział nasi pracownicy: dr hab. Joanna Kurowska-Pysz, prof. AWSB oraz dr Łukasz Wróblewski.

Podczas serii aktywności w formule on-line i hybrydowej, pracownicy uczestniczyli w szkoleniach specjalistycznych z takich tematów, jak: "Partnerstwa transgraniczne i dobre praktyki współpracy polsko-czeskiej", "Możliwości finansowania przedsięwzięć transgranicznych z uwzględnieniem dobrych praktyk we współpracy partnerskiej", "Współpraca w turystyce. Marki terytorialne i wspólne oferty turystyczne jako siła napędowa pogranicza polsko-czesko-słowackiego" i wiele innych.

Podsumowaniem Szkoły Letniej była międzynarodowa konferencja „EURO-IN.NET”, w której dr Ł. Wróblewski był jednym z prelegentów.