Szkolenia z analizy danych dla pracowników AWSB

Wyznaczone zostały terminy na szkolenia z analizy statystycznej z projektu RID.

Realizatorem szkoleń będzie firma Predictive Solutions Sp. z o.o., ul. Racławicka 58, 30-017 Kraków.

Osoby zainteresowane udziałem proszone były o wypełnienie poniższego formularza w nieprzekraczalnym terminie: do dnia 30.10.2019 r. do godziny 12:00.

Maksymalna ilość osób w grupie to 12 osób. Decydowała kolejność zgłoszeń oraz spełnienie kryterium beneficjenta projektu.

Link do formularza: https://forms.gle/ztQCFAd8wYrsNYTX8
UWAGA: każdy uczestnik po szkoleniu będzie mógł zainstalować bezpłatną wersję podstawową programu IMAGO PRO do samodzielnej pracy na własnym komputerze.

Terminy szkoleń:

1. Praca z danymi i obiektami wynikowymi: 18-19.11.2019 (poniedziałek-wtorek) POZIOM PODSTAWOWY
  2. Wizualizacja informacji z użyciem raportów tabelarycznych i wykresów: 2-3-4.12.2019 (poniedziałek-wtorek-środa) POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY
  3. Analiza statystyczna wyników badań naukowych: 9-10.12.2019 (poniedziałek-wtorek) POZIOM ZAAWANSOWANY

Zajęcia odbywać się będą w godzinach: 9:00-16:15 w siedzibie Akademii WSB, w sali 231