Szkolenie pt. „Praktyczne wykorzystanie menadżerów bibliografii na podstawie programu EndNote”

W dniach 30.11.2020 oraz 1.12.2020 r. przeprowadzone zostały dwa jednodniowe szkolenia pt. „Praktyczne wykorzystanie menadżerów bibliografii na podstawie programu EndNote”.

Celem szkolenia było zaznajomienie pracowników naukowych Akademii WSB z obsługą programu EndNote. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu szkolenia:

• Wprowadzenie w środowisko programu EndNote
  • Biblioteka programu EndNote
  • Parametry pracy systemu
  • Tworzenie nowych referencji
  • Przeszukiwanie baz danych online
  • Import danych do lokalnej bazy
  • Współpraca z MS Word

W szkoleniu uczestniczyli pracownicy naukowi Akademii WSB. Liczba słuchaczy szkolenia: 12 osób w każdym dniu szkoleniowym, łącznie 24 osoby.

Szkolenie zrealizowane zostało w ramach projektu „Perfekt – Regionalna Inicjatywna Doskonałości”, finansowane ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” na lata 2019-2022.