27.10.2021

Szkolenie pt. "Wizualizacja informacji z użyciem raportów tabelarycznych i wykresów"

W dniach 25-27.10.2021 r. odbyło się trzydniowe szkolenie pt. "Wizualizacja informacji z użyciem raportów tabelarycznych i wykresów".

Jest to drugie szkolenie z cyklu szkoleń z programu IBM SPSS Statistics / PS IMAGO PRO dla pracowników naukowych Akademii WSB.

Pierwsze szkolenie pt. "Praca z danymi i obiektami wynikowymi" odbyło się w terminie 18-19.10.2021 r.

Przed nami ostatnie szkolenie z cyklu szkoleń pt. "Analiza statystyczna wyników badań naukowych ", które odbędzie się w dniach 08-09.10.2021 r.

Realizatorem szkoleń jest firma Predictive Solutions Sp. z o.o., ul. Racławicka 58, 30-017 Kraków.

Szkolenia odbywają się stacjonarnie w Akademii WSB w Pracowni Analizy Danych i Badań Jakościowych, utworzonej w ramach projektu "Perfect - Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB".