Szkolenie z obsługi programu do badań jakościowych Atlas Ti. dla pracowników naukowych Akademii WSB

Pracownicy naukowi Akademii WSB zaangażowani są w prowadzenie wielu projektów naukowo-badawczych. W dn. 07-08.09.2020 r., uczestniczyli w szkoleniu z zakresu obsługi programu do badań jakościowych Atlas Ti, które prowadził dr hab. Sławomir Mandes z Uniwersytetu Wasrszawskiego.

Podczas warsztatów doskonalili swoje umiejętności z zakresu zarządzania bazą danych jakościowych, pracy z dokumentami audio, wideo i plikami graficznymi, procedury kodowania danych, analizy jakościowej i organizacji pracy w programie Atlas Ti.

Szkolenie sfinansowano ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019-2022., na podstawie umowy nr. 018 / RID / 2018/19,  dotyczącej projektu  „PERFECT- Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB".