Szkolenie z obsługi programu do badań jakościowych Atlas.ti

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z obsługi programu do badań jakościowych Atlas.ti.

Termin szkolenia: 8 marca 2022 r. (wtorek) w godzinach 9:00-16:15.
Miejsce szkolenia: Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej, sala 231.

Link do rejestracji

Prosimy o rejestrację do dnia 28.02.2022 r. do godz. 12:00 -  Informujemy, iż liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń i spełnienie definicji beneficjenta projektu RID.

Trener: dr hab. Sławomir Mandes, prof. UW

Szkolenie realizowane w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019 - 2022 nr projektu 018/RID/2018/19.

ATLAS.ti to potężne narzędzie do analizy jakościowej dużych pakietów danych tekstowych, graficznych, audio i wideo. Zaawansowane oprogramowanie służy do kreatywnego, ale systematycznego organizowania, ponownego składania i zarządzania posiadanymi materiałami. ATLAS.ti pozwala skupić całą uwagę na samym materiale. Niezależnie czy dane dotyczą ekonomii, medycyny czy antropologii, program w pełni realizuje potrzeby dotyczące analizy jakościowej.