Warsztat badacza- prezentacja wyników badań naukowych w kontekście wpływu działalności na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki

21 września odbyły się warsztaty dla pracowników naukowo-badawczych Akademii WSBW, w czasie których doskonalili swoje kompetencje z zakresu prezentacji wyników badań naukowych w kontekście wpływu działalności na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki a jednocześnie przygotowywali się do procesu ewaluacji działalności naukowej.

Warsztaty odbyły się w formie zdalnej, osobą prowadzącą spotkanie była dr Katarzyna Świerk z Instytutu Rozwoju Szkolnictwa Wyższego.

Warsztat sfinansowano ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019-2022., na podstawie umowy nr. 018 / RID / 2018/19,  dotyczącej projektu  „PERFECT- Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB".