Warsztaty z Prof. Romualdas Ginevičius

W dniu 15.10.2021 odbyły się 8 godzinne warsztaty online pt. „Opracowywanie tekstów naukowych do czasopism indeksowanych w bazie WOS oraz SCOPUS”.

Warsztaty zostały przeprowadzone przez redaktora naczelnego wysokopunktowanych czasopism naukowych, Prof. Romualdas Ginevičius (Vilnius Gediminas Technical University) dla pracowników naukowych Akademii WSB.

Romualdas Ginevičius, inżynier - ekonomista, profesor, doktor habilitowany nauk, były rektor Wileńskiego Uniwersytetu Technicznego Giedymina (2002 - 2011), od 2012 roku Przewodniczący Senatu Uniwersytetu Kazimierza Simonavičiusa (KSU).

Obszar zainteresowań naukowych: zarządzanie strategiczne, analiza wielokryterialna w podejmowaniu decyzji, zarządzanie przedsiębiorstwem.