Wizyta prof. Tetsuaki Oda, Ph.D. w Akademii WSB

02.12.2022 r. wizytę badawczą w Akademii WSB odbył profesor Tetsuaki Oda, Ph.D. Graduate School of Technology Management, Ritsumeikan University, Osaka, Japan.

Prof. Tetsuaki Oda, Ph.D. odbył spotkanie z pracownikami naukowo-badawczymi Akademii WSB celem nawiązania współpracy zarówno naukowej, jak i projektowej. Spotkanie odbyło się pod przewodnictwem dr hab. Katarzyny Szepańskiej-Woszczyna, prof. AWSB, Prorektor ds. Nauki i Kształcenia.

Następnie, profesor Tetsuaki Oda, Ph.D. przeprowadził wykład pt. Innovation and brand of University-orientated startups and cooperative association of traditional products in Japan.

Dr Tetsuaki Oda koncentruje swoje badania na własności intelektualnej. Ma doświadczenie w postępowaniu patentowym jako wieloletni rzecznik patentowy. Jego doświadczenie obejmuje również prowadzenie badań dla Uniwersytetu Stanforda (Stany Zjednoczone), Karlsruhe Institute of Technology (Niemcy), Royal Institute of Technology (Szwecja) i Osaka University (Japonia).

Wykład zrealizowany został w ramach projektu "Perfect-Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB", programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019 - 2023, nr projektu 018/RID/2018/19.

Tetsuaki Oda, Ph.D.

Professor, Patent Attorney
Graduate School of Technology Management, Ritsumeikan University, Osaka, Japan
Tokyo Medical And Dental University, Tokyo, Japan