Zaproszenie na szkolenia z analizy danych SPSS IMAGO

Szanowni Państwo,

Informuję, że wyznaczone zostały terminy na certyfikowane szkolenia z analizy statystycznej SPSS IMAGO, realizowane w ramach projektu „Perfect- Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB” (RID).

Realizatorem szkoleń będzie firma Predictive Solutions Sp. z o.o., ul. Racławicka 58, 30-017 Kraków.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04.10.2021 r., do godziny 12:00.

Link: https://badania.wsb.edu.pl/index.php?r=survey/index&sid=529979&lang=pl

Maksymalna ilość osób w grupie to 12. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie kryterium beneficjenta projektu (definicja poniżej). Pierwszeństwo udziału będą miały osoby, które nie uczestniczyły w poprzedniej edycji w roku 2019.

Każde szkolenie jest rozwinięciem poprzedniego, dlatego rekomendujemy udział we wszystkich trzech szkoleniach.

Terminy i tematyka (szczegółowy opis w załączeniu):

Praca z danymi i obiektami wynikowymi:
18-19.10.2021 (pon.-wt.) – POZIOM PODSTAWOWY

Wizualizacja informacji z użyciem raportów tabelarycznych i wykresów:
25-26-27.10.2021 (pon.-wt.-śr.) – POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Analiza statystyczna wyników badań naukowych:
8-9.11.2021 (pon.-wt.) – POZIOM ZAAWANSOWANY

Zajęcia odbywać się będą stacjonarnie w godzinach: 9:00-16:15 w siedzibie Akademii WSB, w sali 231.

„Pracownia analizy danych i badań jakościowych” o finansowanie w ramach projektu mogą ubiegać się:

Pracownicy zatrudnieni w Akademii WSB na podstawie umowy o pracę reprezentujący dziedzinę nauk ekonomicznych (wg podziału obowiązującego do 2018 r.), w szczególności dyscypliny nauki o zarządzaniu i jakości, ekonomia i finanse (wg podziału dziedzin i dyscyplin obowiązującego od 2019 r.) lub pracownicy wpływający na istotną poprawę jakości badań w wymienionych dyscyplinach i dzieł będących wynikiem tej działalności naukowo-badawczej (np. poprzez publikacje autorskie/współautorskie wpisujące się w wymienione dyscypliny, udział w projektach naukowych realizujących badania w wymienionych dyscyplinach lub projektach interdyscyplinarnych obejmujących m.in. wymienione dyscypliny i in.- na podstawie oświadczenia).