Znamy prelegentów IV Akademickiego Forum Jakości

Siedemnastu ekspertów reprezentujących polskie i międzynarodowe uczelnie oraz centra e-learningu. Dwa dni wypełnione prezentacjami najlepszych praktyk z obszaru zdalnego kształcenia i wykorzystania najnowszej technologii w kształceniu akademickim – tak przedstawia się plan IV Akademickiego Forum Jakości, które odbędzie się 17-18 października 2022 w formule online.

Forum to dwa dni wypełnione prezentacjami najlepszych polskich i zagranicznych praktyk z obszaru zdalnego kształcenia i wykorzystania najnowszej technologii w kształceniu akademickim. To także okazja do pogłębienia umiejętności metodycznych, w ramach warsztatów prowadzonych przez ekspertów i pasjonatów cyfrowego uczenia się.

Wydarzenie rozpocznie panel dyskusyjny „Jak tworzyć pozytywne doświadczenia studentów w procesie cyfrowego uczenia się?”. Uczestniczkami panelu będą:

•  Marta Machalska - iPro Sp. z o.o.,  Digital Learning Centre Sp. z o.o.; Learning
  • Marta Kozak-Gołębiowska - Akademia Finansów i Biznesu Vistula
  • dr hab. Magdalena Roszak - Stowarzyszenie E-learningu Akademickiego

W drugiej części Forum uczestnicy wysłuchają prelekcji zagranicznych specjalistów:

• dra Szymona Machajewskiego – EDUCAUSE UIC, Electronic Information Technology (EIT) oraz University of Illinois w Chicago
  • Connie Malamed - The eLearning Coach
  • dra Luke’a Hobsona - Massachusetts Institute of Technology oraz Southern New Hampshire University

Pierwszy dzień zamknie sesja prezentująca ciekawe projekty, wdrożenia i rozwiązania. W sesji uczestniczyć będą reprezentanci uczelni:

• Akademia WSB
  • Universidad Autónoma de Barcelona
  • Politechnika Gdańska
  • University of Gothenburg
  • Politechnika Gdańska
  • Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

oraz biznesu:

• Very Human Services Service Design Polska
  • CloudTeam

Drugi dzień Akademickiego Forum Jakości upłynie pod znakiem warsztatów. Uczestnicy wezmą udział w 90-minutowych spotkaniach rozwijających kompetencje z zakresu kształcenia zdalnego. Wśród specjalistów prowadzących warsztaty znaleźli się m.in.:

• Marta Czapik – Legalna Marta
  • Przemysław Stencel - Edukacja-Online.pl
  • dr Renata Marciniak - Universidad Autónoma de Barcelona
  • dr. Joel Armando Universidad Nacional de Córdoba

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie: https://wsb.edu.pl/forum2022.

Aby wziąć bezpłatny udział w Forum, należy się zarejestrować: TUTAJ

Patronat honorowy