09.11.2022

Publikacja kolejnego pracownika Akademii WSB w prestiżowym wydawnictwie Routledge

Nakładem brytyjskiego wydawnictwa Routledge ukazała się monografia dr. Mateusza Grzesiaka. Jest to publikacja kolejnego pracownika Akademii WSB w tej prestiżowej oficynie.

Monografia „Leadership and Narcissism in the Organization” przedstawia narcystyczną osobowość w perspektywie roli przywódczej w organizacji, omawiając metody oceny lidera oraz pozytywne i negatywne skutki tego rodzaju przywództwa. Publikacja będzie doskonałym źródłem wiedzy dla badaczy, pracowników akademickich i zaawansowanych studentów w dziedzinie psychologii pracy, psychologii organizacyjnej oraz zarządzania.

Wydanie monografii zostało sfinansowane w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.

Więcej informacji można uzyskać na stronie wydawnictwa Routledge.

Wydanie monografii oraz digitalizacja finansowane są w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.