Międzypokoleniowe Spotkania „Razem mądrzej, szybciej, lepiej”

Międzypokoleniowe Spotkania "Razem mądrzej, szybciej, lepiej"

Witajcie w projekcie, który ma moc budowania mostów pomiędzy pokoleniami!

Współpraca i rozwój dialogu międzypokoleniowego stanowią istotny element budowania społeczeństwa opartego na zrozumieniu, szacunku i współdziałaniu.

Dzięki otwartemu dialogowi i współpracy pomiędzy seniorami, a dziećmi możliwe jest obalenie szkodliwych stereotypów oraz stworzenie atmosfery sprzyjającej nabywaniu nowych umiejętnośći jak i doskonaleniu już opanowanych dyscyplin sportowych takich jak bowling, boule czy rummikub.

Finałem tych spotkań będzie Dzień Współpracy Międzypokoleniowej "Razem mądrzej, szybciej, lepiej".

Projekt "Międzypokoleniowa Akademia Nauki" realizowany jest przez Akademię WSB, a dofinansowany z programu "Społeczna Odpowiedzialność Nauki II" przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.