Międzypokoleniowe warsztaty „Uczymy rzeczy, których się nie uczy”

Międzypokoleniowe warsztaty "Uczymy rzeczy których się nie uczy"!

Czy masz ochotę nauczyć się podstaw szycia na maszynie i tworzyć proste projekty od podstaw? A może marzysz o własnoręcznym wykonaniu swoich pierwszych mebli lub drobnych elementów stolarskich? To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy te wyjątkowe warsztaty, które łączą międzypokoleniowo!

Nasi doświadczeni instruktorzy będą Cię prowadzić przez wszystkie etapy nauki, począwszy od obsługi maszyny do szycia, aż po podstawy pracy z narzędziami stolarskimi. Nie musisz mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia ani własnych narzędzi – zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz!

Podczas warsztatów nauczysz się podstawowych technik szycia, takich jak przyszywanie guzików, szycie prostej i krzyżowej, oraz poznasz tajniki obróbki drewna i montażu elementów stolarskich. Nasze zajęcia są prowadzone w małych grupach mieszanych wiekowo (seniorzy i dzieci) co stwarza przestrzeń spotkania "mistrz-uczeń", a także naturalną przestrzeń wymiany myśli, umiejętności i integracji.

Czekają na Ciebie niezapomniane doświadczenia oraz możliwość rozwijania swojej kreatywności!

Projekt "Międzypokoleniowa Akademia Nauki" realizowany jest przez Akademię WSB, a dofinansowany z programu "Społeczna Odpowiedzialność Nauki II" przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.