Co przed nami? Prezentujemy harmonogram webinariów, które dla Was przygotowaliśmy. Prezentowana lista jest ciągle rozwijana i aktualizowana. Zachęcamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych, w których na bieżąco będziemy Was informować o nowych tematach webinarów i aktualizacjach.
Aby wziąć udział w webinarium, należy wybrać temat z harmonogramu i zarejestrować się, klikając w link umieszczony obok danego tematu. Następnie przed webinarium otrzymasz link do wykładu online. To proste i bardzo wygodne!
HARMONOGRAM
25.08.2020 r.

WYDARZENIE ODWOŁANE!
TEMAT: Wędzidełka, receptory, funkcja. Od powięzi i mięśni do nerwów czaszkowych – fundament terapii
Holistyczne podejście w pracy z pacjentem zakłada umiejętność dokonywania analiz i wyciągania wniosków. Funkcjonalna diagnoza umożliwia uzyskanie nieoczywistej odpowiedzi na oczywiste zachowania czy trudności pacjenta. Wędzidełka, receptory oraz funkcja i jej jakość to składowe diagnozy, która dotyczy ciała, odbioru, nadawania i komunikowania. Między innymi te zagadnienia poruszone zostaną podczas webinarium.
PROWADZĄCA: dr n. zdr. Marta Wawrzynów - wykładowca Akademii WSB. Logopeda i pedagog wczesnej interwencji, specj. neurologopeda, terapeuta Integracji Sensorycznej, TCK, Padovan, miofunkcjonalny, kinesiotapingu, MFS, instruktor masażu Shantala. Specjalizuje się w problematyce zanieczyszczeń środowiskowych i oddziaływań postawy ciała na zaburzenia orofacjalne oraz stomatognatyczne.
Webinarium szczególnie polecane jest fizjoterapeutom, logopedom, neurologopedom, lekarzom, terapeutom zajęciowym, pedagogom, położnym, pielęgniarkom, terapeutom integracji sensorycznej oraz innym terapeutom pracującym z dziećmi do 3 roku życia.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj oświatowych studiów podyplomowych. Wybierz swój kierunek i zapisz sie już dziś!
- Integracja sensoryczna
- Interdyscyplinarna diagnoza, stymulacja i terapia dzieci od urodzenia do 3 roku życia
- Logopedia - studia kwalifikacyjne
- Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu - studia kwalifikacyjne
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową (surdopedagogika) - studia kwalifikacyjne
- Integracja sensoryczna
- Pedagogika korekcyjna - studia kwalifikacyjne
- Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka - studia kwalifikacyjne
WYDARZENIA MINIONE
14.05.2020 r.

TEMAT: Bezpiecznie już było.
Panująca obecnie pandemia pokazała, że zagrożenie potrafi przyjść z zaskoczenia, wywołując efekt motyla i zatrzymanie globalnej gospodarki, burząc poczucie bezpieczeństwa ludzi na całym świecie. Boimy się terrorystów, ale to na drogach, a nie w zamachach, ginie rocznie prawie 3 tysiące Polaków. Zapominamy, że najgroźniejszym zwierzęciem na świecie jest centymetrowej wielkości komar. Co nam tak naprawdę zagraża? Czego nauczyła nas epidemia koronawirusa? Czy w przyszłości pojawią się kolejne tego typu zagrożenia? Czy do Polski przyjadą terroryści? A może bardziej realna jest wielka powódź, susza czy huragany?
PROWADZĄCY: Roman Polko - generał dywizji Wojska Polskiego, dwukrotny dowódca Jednostki GROM, doktor nauk wojskowych w specjalności kierowanie organizacją.
Webinarium szczególnie polecane jest uczniom szkół średnich, klas mundurowych i wszystkim, którzy są zainteresowani tematem bezpieczeństwa.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj studiów na kierunku BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE. Wybierz jedną ze specjalności i zapisz się już dziś!
- Bezpieczeństwo antyterrorystyczne
- Bezpieczeństwo w ochronie przeciwpożarowej
- Kryminalistyka
- Policja w systemie bezpieczeństwa publicznego
- Służby graniczne w bezpieczeństwie państwa
- Zarządzanie bezpieczeństwem w sytuacjach kryzysowych z elementami ratownictwa
18.05.2020 r.

TEMAT: Czy nasza przyszłość zależy od AI?
Systemy korzystające z algorytmów sztucznej inteligencji otaczają nas dziś w codziennym życiu i przestaliśmy je traktować w kategorii science fiction. Stają się coraz popularniejsze w wielu gałęziach przemysłu i trudno uwierzyć, że kiedyś o AI można było dowiedzieć się z książek fantasy i przewidywań futurologów. Dziś „myślące komputery” pozostają w kręgu zainteresowań nie tylko matematyków i programistów, ale także managerów i specjalistów od PR. Dlaczego sztuczna inteligencja zawładnęła naszą wyobraźnią? Jak AI zmienia naszą rzeczywistość? Co sprawiło, że zagadnienie, które jeszcze kilkanaście lat temu wydawało się naukową fantastyką, jest dziś odmieniane przez wszystkie przypadki, staje się powszechnie wykorzystywane i stało się przedmiotem rozważań analityków? Jak sztuczna inteligencja wpłynie na naszą przyszłość i czy jest od niej zależna?
PROWADZĄCY: dr inż. Marek Pyka – ekspert od systemów IT, wykładowca akademicki, trener technologii IT, prelegent na konferencjach krajowych i zagranicznych. Pięciokrotnie nagrodzony tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Cloud and Datacenter Management.
Webinarium szczególnie polecane jest pasjonatom świata komputerów, uczniom szkół średnich i kierunków związanych z informatyką, którzy chcą kontynuować naukę w tej dziedzinie.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj studiów na kierunku INFORMATYKA. Wybierz jedną ze specjalności i zapisz się już dziś!
- Aplikacje webowe i mobilne
- Bezpieczeństwo danych i informatyka śledcza
- Grafika komputerowa i elementy rzeczywistości mieszanej
- Inżynieria Internetu Rzeczy
- Sieci komputerowe i bazy danych
21.05.2020 r.

TEMAT: Lider w oświacie i w biznesie - trendy zarządzania generacją Z.
Zmiany pokoleniowe znacząco wpływają na to, w jaki sposób funkcjonują instytucje i przedsiębiorstwa. Każda generacja charakteryzuje się innymi przekonaniami na temat pracy i poziomem angażowania się w nią. Na rynek pracy wkracza generacja Z, urodzeni po 2000 roku. Wykształceni, znający języki, nastawieni na motywację wewnętrzną — jakich kompetencji i umiejętności oczekują od swojego lidera? Czy pokolenie portali społecznościowych jest gotowe do współpracy?
PROWADZĄCA: dr Edyta Nowak-Żółty - Prodziekan Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Cieszynie. Doktor nauk humanistycznych, wykładowca akademicki, dyplomowany coach po Akademii Profesjonalnego Coachingu.
Webinarium szczególnie polecane jest dyrektorom szkół, nauczycielom, pracownikom oświaty oraz menadżerom, trenerom biznesu i rozwoju osobistego.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj menedżerskich studiów podyplomowych. Wybierz jedną ze specjalności i zapisz się już dziś!
- Doradztwo zawodowe i personalne z elementami coachingu - studia kwalifikacyjne - NOWOŚĆ
- Akademia profesjonalnego coachingu
- Zarządzanie zasobami ludzkimi
- HR Business Partner
- Akademia Trenera Biznesu
27.05.2020 r.

TEMAT: Jak efektywnie budować relacje w pracy zdalnej?
Dwa miesiące temu, w ciągu tygodnia czy dwóch tygodni, niemal wszystkie organizacje (w tym sceptycznie podchodzące do kontaktów na odległość) przeszły na system pracy zdalnej. Z jednej strony wygodnej, z drugiej – stawiającej nowe wyzwania społeczne, także w zakresie pracy zespołowej i kontaktów społecznych.
Zapraszamy na warsztaty adresowane osób do zainteresowanych studiami MBA i studiami podyplomowymi w Akademii WSB, które obecnie realizowane są formie zdalnej, a w przyszłości – stacjonarnie, zdalnie oraz w formule blended learning. Zaprosimy zainteresowanych do wzięcia udziału w warsztatach do przesłania swoich zdjęć, oprócz części merytorycznej przekażemy know-how (w formie gry warsztatowej) dotyczące metod budowania relacji na odległość.
Jeśli tylko będzie taka możliwość, po spotkaniu pokażemy online wnętrza hotelu, gdzie realizujemy zajęcia na poziomie studiów MBA, oddamy także głos naszym Absolwentom, którzy będą mogli odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania
PROWADZĄCY: Michał Dziekoński MBA/ACM – doświadczony menedżer marketingu i sprzedaży (kilkanaście lat w strukturach Grupy Siemens), obecnie twórca i zarządzający Business Games Institute, firmie adaptującej m.in. symulacje biznesowe do pracy zdalnej. W Akademii WSB kieruje m.in. Klubem MBA, zrzeszającym kilkuset studentów i absolwentów tych programów.
Webinarium szczególnie polecane jest przedstawicielom kadry zarządzającej, poszukującym najnowszych i praktycznych rozwiązań z obszaru budowania i realizacji strategii firmy. Na wykład zapraszamy zarówno osoby zajmujące stanowiska kierownicze, jak i zamierzające awansować na nie w przyszłości.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj studiów podyplomowych MBA. Wybierz jeden z kierunków i zapisz się już dziś!
- Executive MBA
- Master of Business Administration (Partner kierunku: EY Academy of Business)
- Master of Business Administration (Partner kierunku: EY Academy of Business) ON-LINE
- Menedżerskie studia podyplomowe - poziom MBA
09.06.2020 r.

TEMAT: Budowanie zaangażowania w zdalnych zespołach.
Wśród części pracodawców istnieje obawa, że praca zdalna całych zespołów może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie ich organizacji. Brak regularnego kontaktu i poczucia przynależności do zespołu może przełożyć się na jakość pracy i wyniki firmy. Co zatem zrobić, aby pracownicy zdalni czuli się częścią firmy, pracując z domu? Jak sprawić, by chcieli pracować na wspólny cel i wzajemnie sobie pomagali? Jak tworzyć i utrzymywać dobre relacje w zespole? Jak sprawić, by pracownicy byli zaangażowani w wykonywane przez nich działania i identyfikowali się z wartościami, misją i strategią organizacji? Poczucie wspólnego celu i indywidualne zaangażowanie tworzą silny zespół, nawet gdy współpracownicy nie pracują w tym samym miejscu.
PROWADZĄCY: Dariusz Wylon - międzynarodowy ekspert przywództwa i zwinnego zarządzania, certyfikowany Executive Coach i trener Managemet 3.03
Webinarium szczególnie polecane jest kadrze managerskiej, która chce pracować w zdalnych zespołach oraz absolwentom studiów I stopnia w Akademii WSB, którzy wiążą swoją zawodową przyszłość z zarządzaniem.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj studiów podyplomowych. Wybierz jeden z kierunków i zapisz się już dziś!
- Menedżerskie studia podyplomowe - poziom MBA
- Zarządzanie projektami
- Menedżer jakości
15.06.2020 r.

TEMAT: Dlaczego jesteśmy sobie potrzebni? Relacje uznania i ich współczesne zagrożenia
Potrzeba uznania i akceptacji jest jedną z najważniejszych potrzeb człowieka. Uznanie jest dla nas ważniejsze od samorealizacji. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego chcemy być i jesteśmy sobie potrzebni? Jakie zagrożenia czekają dziś relacje uznania? Między innymi na te pytania odpowiemy podczas wykładu.
PROWADZĄCA: prof. dr hab. Mirosława Nowak-Dziemianowicz - absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kieruje seminarium doktorskim z pedagogiki w Akademii WSB. Jej obszary badań naukowych i zainteresowań to: edukacja, wychowanie, szkoła oraz relacje między ludźmi, związki, małżeństwo, rodzina.
Webinarium szczególnie polecane jest osobom, które chciałby dołączyć do grona doktorów nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika.
ZAPISZ SIĘ
Zapisz się na seminarium doktorskie.
16.06.2020 r.

TEMAT: Czy logistyka może być życiową pasją?
Czym właściwie jest logistyka? Czy logistyka może być życiową pasją? Jak studiuje się logistykę? Jak można optymalizować procesy logistyczne? Czy logistyka to tylko kwestie związane z magazynami i transportem? Czy w logistyce można również odnaleźć się naukowo? Odpowiemy na te i wiele innych pytań, powiązanych z jedną z najdynamiczniej rozwijających się branż (zarówno w Polsce, jak i na świecie). Warto podkreślić, że logistyka to dziedzina, dla której prognozy pokazują, że na przestrzeni najbliższych lat – zapotrzebowanie na pracowników w tym sektorze będzie rosło. Do udziału w webinarium zaprosiliśmy Annę Lech – studentkę kierunku logistyka w Akademii WSB oraz aktywnego członka Studenckiego Koła Naukowego ITLogis.
PROWADZĄCY: dr inż. Paweł Sobczak - wykładowca na kierunku logistyka w Akademii WSB oraz opiekun Koła Naukowego ITLogis
Webinarium szczególnie polecane jest uczniom szkół średnich, specjalistom ds. BHP, audytorom czy osobom odpowiedzialnym za procesy magazynowania, transportu i jakości.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj studiów na kierunku LOGISTYKA. Wybierz jedną ze specjalności i zapisz się już dziś!
- Inżynier optymalizacji i symulacji
- Logistyka w biznesie – studia dualne
- Transport i spedycja
- Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
- Zarządzanie jakością w produkcji i usługach
- Zarządzanie zakupami, magazynami i centrami logistycznymi
18.06.2020 r.

TEMAT: Co nam pomaga, wzmacnia, wspiera - kilka refleksji o optymizmie
Co wzmacnia optymizm, co go kształtuje? Czy to on jest kwestią odczuwania i przekonania, że szklanka jest do połowy pełna? Czy możemy nauczyć się optymizmu w dowolnym momencie życia? Miedzy innymi na te pytanie dotyczące pozytywnego myślenia będę się starała odpowiedzieć podczas wykładu. Wspólnie przyjrzymy się sposobom, które pomagają nam myśleć i czuć pozytywnie, po które możemy sięgnąć od zaraz oraz które są dostępne na co dzień – wzmacniają, wspierają i dodają energii.
PROWADZĄCA: Mirosława Bochner – psycholog, trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, coach ACC International Coach Federation, członek Wojewódzkiej Rady Zdrowia Psychicznego powołanej przez Marszałka Województwa Śląskiego
Webinarium szczególnie polecane jest osobom, które chciałby zdobyć wyszkształcenie umożliwiające pracę w oświacie.
ZAPISZ SIĘ
Zapisz się na oświatowe studia kwalifikacyjne. Wybierz swoją specjalność!
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (Oligofrenopedagogika) - studia kwalifikacyjne
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - studia kwalifikacyjne dla pedagogów specjalnych
- Kwalifikacyjne pedagogiczne studia podyplomowe
- Logopedia - studia kwalifikacyjne dla pedagogów specjalnych
- Logopedia - studia kwalifikacyjne
25.06.2020 r.

TEMAT: Wizerunek profesjonalisty w komunikacji online
Reprezentując firmę czy jakąkolwiek organizację należy zadbać o profesjonalizm dotyczący wizerunku – powinien być spójny z wizerunkiem tejże organizacji. Jeśli firma stawia na najwyższą jakość produktów, projektów czy usług, to wypowiedzi osoby ją reprezentującej powinny także charakteryzować się najwyższą jakością. Podczas webinarium Maciej Orłoś opowie o najważniejszych aspektach profesjonalizmu w sytuacjach związanych z komunikacją online, a więc m.in. o roli komunikacji niewerbalnej (kompozycja kadru, ustawienie światła, kontakt wzrokowy, gestykulacja, aura emocjonalna, tło, tempo i rytm mówienia), o atrakcyjnym „opakowaniu” treści (podawanie przykładów, ilustrowanie informacji, gra na wyobraźnię), o przygotowaniu, o korzystaniu z promptera, o roli pierwszego wrażenia oraz o zarządzaniu tremą.
PROWADZĄCY: Maciej Orłoś - dziennikarz i prezenter telewizyjny, przez 25 lat prowadził Teleexpress oraz inne programy w TVP; autor kanału na Youtubie, dziennikarz nowych mediów, od ponad 20 lat trener wystąpień publicznych, autor książki „O sztuce wystąpień publicznych”
Webinarium szczególnie polecane jest osobom, które chciałby poszerzyć swoje kompetencje w zakresie komunikacji, m.in. przedsiębiorcom, managerom, marketingowcom, pracownikom działów PR.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj studiów na kierunku ZARZĄDZANIE. Wybierz jedną ze specjalności i zapisz się już dziś!
- Marketing i zarządzanie sprzedażą
- Psychologia menedżerska
- Zarządzanie zasobami ludzkimi
- Psychologia w biznesie
07.07.2020 r.

TEMAT: Coaching kariery
Jeśli jesteś ciekawy, w jaki sposób coaching może wspierać zmiany w obszarze zawodowym — to spotkanie jest dla Ciebie. Podczas webinarium dowiesz się, czym różni się coaching od innych form wspierania rozwoju, poznasz również specyfikę pracy coach w obszarze kariery zawodowej. Dowiesz się także na co szczególnie warto zwrócić uwagę, wspierając innych w zmianie w obszarze zawodowym.
PROWADZĄCA: Małgorzata Binias-Wilga psycholog, akredytowany coach PCC ICF, superwizor i nauczyciel coachingu, przedsiębiorca
Webinarium szczególnie polecane jest osobom, które chcą rozwijać swoją karierę, zostać mentorem lub trenerem zdrowego stylu życia.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj studiów z zakresu coachingu! Wybierz swój kierunek i zapisz sie już dziś!
- Akademia profesjonalnego coachingu
- Business Development - coaching, konsulting, mentoring
- Master coaching - zaawansowane narzędzia coachingowe
- Trener zdrowego stylu życia
14.07.2020 r.

TEMAT: Zamień konflikt na porozumienie - wprowadzenie do postępowania mediacyjnego
Co to jest postępowanie mediacyjne? Kto prowadzi mediację, a kto w niej uczestniczy? W jakich sprawach prowadzi się mediacje, jaki jest ich cel i jaki efekt można dzięki nim osiągnąć? Między innymi tego dowiecie się z webinarium dedykowanego postępowaniom mediacyjnym.
PROWADZĄCA: dr Anna Koropczuk – mediator, adwokat, doktor prawa
Webinarium szczególnie polecane jest pracownikom samorządu i administracji. Szczególnie mogą być nim zainteresowani m.in. pracownicy socjalni, radcy prawni, psycholodzy, coachowie czy nauczyciele.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj studiów dla samorządu i administracji. Wybierz swój kierunek i zapisz się już dziś!
- Administracja publiczna
- Akademia Profesjonalnego Mediatora - mediacje sądowe i pozasądowe
- Master Class of Mediation - poziom zaawansowany
- Organizacja i zarządzanie placówkami pomocy społecznej
- Prawo zamówień publicznych
21.07.2020 r.

TEMAT: Angielski to dziś standard. Kiedy i dlaczego pokochaliśmy właśnie ten język?
Angielski to jeden z najpopularniejszych języków obcych. Jego znajomość wymagana jest na wielu stanowiskach pracy. Dlaczego właśnie ten język stał się standardem w międzynarodowym komunikowaniu? Kiedy i dlaczego pokochaliśmy właśnie ten język? Między innymi o tym podczas webinarium opowie nasz ekspert.
PROWADZĄCY: dr Łukasz Mencner - Adiunkt w katedrze pedagogiki Akademii WSB. Absolwent filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego. Wykładowca na kierunku filologia angielska w Akademii WSB oraz Lektor z kilkunastoletnim doświadczeniem. Tłumacz tekstów medycznych z zakresu farmacji i zdrowia publicznego oraz biznesowych z branży automotive.
Webinarium szczególnie polecane jest pasjonatom języków obcych, przyszłym tłumaczom, nauczycielom języka angielskiego i pracownikom korporacji międzynarodowych.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj studiów na kierunku FILOLOGIA ANGIELSKA. Wybierz jedną ze specjalności i zapisz się już dziś!
- Filologia angielska
- Język angielski w biznesie i w turystyce
- Język angielski w edukacji przedszkolnej
- Specjalność tłumaczeniowa
28.07.2020 r.

TEMAT: Uczeń online z niepełnosprawnością intelektualną
Jak wygląda sytuacja edukacyjna dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w dobie zdalnego nauczania? Jaka jest rola relacji zapośredniczonych? Między innymi o tym opowie mgr Magdalena Bielenin. Poznacie także praktyczne narzędzia – propozycje rozwiązań zdalnych oraz realnych, przydatnych w pracy online z uczniami z niepełnosprawnością.
PROWADZĄCA: mgr Magdalena Bielenin – wykładowca Akademii WSB. Oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju. Wieloletni pracownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Szkoły Specjalnej w Bielsku-Białej.
Webinarium szczególnie polecane jest osobom związanym z oświatą, nauczycielom, terapeutom.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj oświatowych studiów podyplomowych. studiów Wybierz swój kierunek i zapisz sie już dziś!
- Logopedia - studia kwalifikacyjne
- Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu - studia kwalifikacyjne
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową (surdopedagogika) - studia kwalifikacyjne
- Integracja sensoryczna
- Pedagogika korekcyjna - studia kwalifikacyjne
- Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka - studia kwalifikacyjne
18.08.2020 r.

TEMAT: Smoczki, butelki i inne „dodatki” orofacjalne. Naukowe fakty i społeczne mity
Rynek kipi od przesytu gadżetów orofacjalnych, czyli tych, które w teorii mają wspomagać rozwój i funkcję obszaru ustno-twarzowego. Różne smoczki przyciągające kolorem, butelki z fikuśnym kształtem i nadrukiem, łyżeczki z dziurkami czy gryzaki do podawania pokarmu mają wspomagać funkcję. Niestety praktycznie ją dezorganizują. Nie gadżet do dziecka, lecz dziecko do ewentualnego „wspomagacza”, który wspomoże jakość funkcji i przyspieszy efekt terapii. Między innymi te zagadnienia poruszone zostaną podczas webinarium.
PROWADZĄCA: dr n. zdr. Marta Wawrzynów - wykładowca Akademii WSB. Logopeda i pedagog wczesnej interwencji, specj. neurologopeda, terapeuta Integracji Sensorycznej, TCK, Padovan, miofunkcjonalny, kinesiotapingu, MFS, instruktor masażu Shantala. Specjalizuje się w problematyce zanieczyszczeń środowiskowych i oddziaływań postawy ciała na zaburzenia orofacjalne oraz stomatognatyczne.
Webinarium szczególnie polecane jest fizjoterapeutom, logopedom, neurologopedom, lekarzom, terapeutom zajęciowym, pedagogom, położnym, pielęgniarkom, terapeutom integracji sensorycznej oraz innym terapeutom pracującym z dziećmi do 3 roku życia.
ZAPISZ SIĘ
Spróbuj oświatowych studiów podyplomowych. Wybierz swój kierunek i zapisz sie już dziś!
- Integracja sensoryczna
- Interdyscyplinarna diagnoza, stymulacja i terapia dzieci od urodzenia do 3 roku życia
- Logopedia - studia kwalifikacyjne
- Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu - studia kwalifikacyjne
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową (surdopedagogika) - studia kwalifikacyjne
- Integracja sensoryczna
- Pedagogika korekcyjna - studia kwalifikacyjne
- Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka - studia kwalifikacyjne