27.06.2023

Sportowa Akademia WSB - WSB University

Nasi sportowcy uczestniczyli w wyjeździe sportowym w dniach 18-23.06.2023r., który został zorganizowany w ramach projektu „Sportowa Akademia WSB - WSB University”.

Uczestnicy wyjazdu wzięli udział w biegu terenowym przez las, mimo iż temperatura była wysoka to dzięki determinacji i sile ducha, udało im się pokonać 8 kilometrów!

Po biegu nasi zawodnicy brali udział w turnieju piłki siatkowej, gdzie wygrała drużyna w składzie: Gabriela Domagalska, Kamil Kornas, Szymon Kluza, Mirosław Łuszcz, Maksymilian Semeniuk oraz Kamil Wojtasiński.

Kolejnego dnia przyszedł czas na turniej tenisa stołowego, w którym zwyciężyli:

I miejsce ⇒ Ignacy Jakacki,

II miejsce ⇒ Konrad Jochymczyk,

III miejsce ⇒ Bartłomiej Kłosowki.

Po południu odbył się trening siłowy i zawody w wyciskaniu sztangi leżąc, martwego ciągu oraz z przysiadu. W kategorii kobiecej bezkonkurencyjna była Julia Grabowska, a wśród mężczyzn był Ignacy Jakacki. Uczestnicy wyjazdu sportowego znaleźli także czas, by skorzystać z uroków Stawu Posmyk.

Zachęcamy do dołączenia do naszego klubu AZS Akademii WSB!