25.01.2024

Dnia 25 stycznia 2024 r.  w Akademii WSB odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Kondycja psychiczna dzieci i młodzieży - jak rozpoznawać, jak pomagać?"

Konferencję zainaugurowali:

1. prof. Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB
  2. prof. Agnieszka Cybal-Michalska – Przewodnicząca Komitetu Nauk Pedagogicznych Polska Akademia Nauk
  3. prof. Piotr Kostyło – Przewodniczący Polskie Towarzystwo Pedagogiczne

Wśród gości, którzy wzięli udział w konferencji byli:

1. Pani Bożena Borowiec – Zastępca Prezydenta Miasto Dąbrowa Górnicza,
  2. Pani Agata Stankiewicz-Rataj – Prezes Sądu Okręgowego w Katowicach,
  3. Pani Katarzyna Janik – Sędzia Sądu Okręgowego w Sosnowcu

Wykład otwierający pt.: „Co młodzież robi online i co z tego wynika dla pracy szkoły” wygłosił prof. Jacek Pyżalski, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kolejny wykład pt. „Młode Głowy – otwarcie o zdrowiu psychicznym” wygłosiła Pani Aleksandra Rodzewicz z UNAWEZA Foundation.

Więcej informacji TUTAJ