Gala Akademicka studiów podyplomowych

Dyplomy ukończenia studiów podyplomowych oraz Nagrody Rektora. W piątek 11 lutego br. odbyła się Gala Akademicka studiów podyplomowych.

- To ogromny zaszczyt dla Akademii WSB oraz całego kolegium rektorskiego, że mamy tak znakomitych i doświadczonych absolwentów. W tym roku akademickim przeżywamy ogromne zainteresowanie studiami MBA i podyplomowymi, co bardzo cieszy. Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni. – mówił podczas rozpoczęcia dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Podczas gali zostały rozdane dyplomy absolwentom studiów podyplomowych.

Galę zakończył występ znakomitej artystki – Basi Janygi. Basia Janyga to dziewczyna ulepiona z dźwięków i słów, które tworzy. Zainspirowana codziennością, ludźmi i muzyką. Finalistka The Voice of Poland, laureatka Carpathia Rzeszów Festival, aktorka i wokalistka Krakowskiego Teatru Muzy, twórca Fabryki Talentów, autorka tekstów i muzyki.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych nagród i dyplomów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych: