15.07.2021

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia

W dniu 14 lipca 2021 r. w murach Akademii WSB odbyła się Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia na kierunkach: Bezpieczeństwo narodowe, Ekonomia, Filologia angielska, Finanse, Rachunkowość i Podatki, Fizjoterapia, Informatyka, Inżynieria zarządzania, Kosmetologia, Pedagogika, Logistyka, Ratownictwo medyczne, Socjologia, Studia menedżerskie, Transport, Zarządzanie oraz Zarządzanie i Inżynieria produkcji.

Absolwentów przywitał dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem AWSB. Następnie Absolwentom Uczelni wręczono wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe oraz bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Na wniosek promotorów i recenzentów JM Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko – Pikiewicz, prof. AWSB wyróżniła autorów aż 41 prac dyplomowych i przyznała 28 absolwentom wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce. Nagrody i wyróżnienia wręczali promotorzy, recenzenci prac oraz wykładowcy Akademii WSB.

Uroczystość uświetnił wykład „Szczęścia można się nauczyć – psychologia pozytywna w praktyce”, który poprowadziła dr Sabina Ratajczak - Prorektor ds. Rozwoju AWSB.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!