15.07.2021

Nawet do 85% dofinansowania na studia MBA i podyplomowe oraz szkolenia!

Baza Usług Rozwojowych (BUR) to ogólnopolska baza ofert szkoleniowych prowadzona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). W ramach projektu istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania na studia MBA i podyplomowe realizowane w Akademii WSB.

Dofinansowania na studia MBA i podyplomowe oraz szkolenia zawodowe w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB są realizowane w ramach projektu  "Kierunek Kariera Zawodowa" oraz „Kierunek Kariera”.

W ofercie m.in:

Dofinansowanie w województwie małopolskim możesz uzyskać w Bazie Usług Rozwojowych: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/usluga/usluga/lista?id=8729

Dofinansowanie studiów MBA i podyplomowych z Bazy Usług Rozwojowych (BUR) - jak skorzystać z dofinansowania?

Dofinansowanie obejmuje tylko i wyłącznie usługi szkoleniowe wpisane do Bazy Usług Rozwojowych, przez podmioty posiadające pozytywną zweryfikowaną akredytację na realizację usług dofinansowanych. Szczegółowe zasady i procedury ubiegania się o środki oraz ich rozliczania są określane na poziomie każdego z RPO.

Informacje na temat studiów MBA i podyplomowych realizowanych w Akademii WSB, na które można ubiegać się o dofinansowanie znajdują się TUTAJ. Każdy uczestnik indywidualnie kontaktuje się z operatorem danego regionu w celu zapoznania się z zasadami regulaminu. Operator nawet tego samego regionu ma swój własny regulamin i system rozliczeń. Po podpisaniu umowy z operatorem na daną usługę, należy skontaktować się z Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB w celu przekazania niezbędnych informacji.

Jeżeli kandydat na studia/szkolenia spełnia kryteria konieczne do rozpoczęcia studiów (określone na stronie internetowej każdego kierunku) powinien zarejestrować się on-line na stronie oraz dostarczyć wymagane dokumenty.

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o dofinansowanie w regulaminie projektu

Pełna oferta studiów: https://wsb.edu.pl/kandydat/studia-podyplomowe

Na wszystkie dodatkowe pytania odpowie Pracownik Akademii WSB pod nr tel. 32 111 01 01; 32 295 93 38