Za nami uroczystość wręczenia dyplomów habilitacyjnych i doktorskich

W dniu 21 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość promocji habilitacyjnych i doktorskich, podczas której wręczone zostały dyplomy doktorom habilitowanym oraz doktorom, którzy w minionym roku akademickim otrzymali stopnie naukowe. Z uwagi na obowiązujące restrykcje spowodowane sytuacją epidemiczną uroczystość została zorganizowana w formule hybrydowej.

Władze Rektorskie, Przewodniczący Rad Dyscyplin Naukowych, Kierownicy Seminarium doktorskiego i Szkoły Doktorskiej, przedstawiciele promotorów oraz promowani doktorzy habilitowani i doktorzy byli obecni w murach Uczelni w Audytorium Maximum Akademii WSB. Grono Profesorskie, pozostali promotorzy rozpraw doktorskich, recenzenci i zaproszeni goście łączyli się za pośrednictwem przekazu multimedialnego, a cała uroczystość transmitowana była w serwisie YouTube.

Uroczystą promocję poprowadziła Prorektor ds. nauki i kształcenia dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, prof. AWSB, a dyplomy w poszczególnych dyscyplinach naukowych wręczali Przewodniczący Rad Dyscyplin Naukowych Akademii WSB:

• prof. dr hab. Marek Lisiński – Przewodniczący Rady Dyscypliny Naukowej nauki o zarządzaniu i jakości,
  • dr hab. Marek Walancik, prof. AWSB - Przewodniczący Rady Dyscypliny Naukowej pedagogika,
  • dr hab. Ryszard Szynowski, prof. AWSB – Przewodniczący Rady Dyscypliny Naukowej nauki o bezpieczeństwie.

Dyplomy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości odebrali:

1. dr hab. Joanna Kurowska-Pysz, prof. AWSB
  2. dr hab. Zofia Patora-Wysocka
  3. dr hab. Magdalena Syrkiewicz-Świtała
  4. dr hab. Anna Wolak-Tuzimek
  5. dr hab. Łukasz Wróblewski, prof. AWSB

Dyplomy doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości zostały wręczone następującym osobom:

1. dr Olena Krawczyk-Antoniuk
  2. dr Julita Mlaskawa
  3. dr Adrian Cierpioł
  4. dr Sylwia Mokrysz
  5. dr Tomasz Krawczyk
  6. dr inż. Sławomir Świtek
  7. dr Izabela Michalik
  8. dr Jolanta Kotelska
  9. dr Elżbieta Pełka
  10. dr Jarosław Klich
  11. dr Leszek Zelek
  12. dr Piotr Janulek

Promocje doktorskie otrzymali także doktorzy nauk społecznych:

1. dr Łukasz Szymankiewicz - w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie
  2. dr Mateusz Grzesiak - w dyscyplinie naukowej pedagogika
  3. dr Adam Konopnicki - w dyscyplinie naukowej pedagogika

Wszystkim promowanym doktorom habilitowanym oraz doktorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Akademia WSB posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.

Zapraszamy do zapisów do Szkoły Doktorskiej i Seminarium Doktorskiego: