SK hi-tech battery materials Poland

SK hi-tech battery materials Poland to spółka z kapitałem koreańskim, pierwszy w Europie producent najwyższej jakości separatorów do baterii litowo-jonowych.

SK to międzynarodowa grupa korporacyjna, która jest pionierem w dziedzinie energetyki i środków chemicznych. Grupa składa się z 114 firm, które dzielą wspólną markę SK.

W SKBMP produkujemy wysokiej jakości separatory do baterii jonowo-litowych wykorzystywane w branży automotive do produkcji samochodów elektrycznych takich marek jak VW, Daimler, Hyundai czy Kia. Nasz produkt ma bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo baterii, m.in. zapobiega zwarciom, warunkuje pojemność i moc baterii oraz szybkość jej ładowania.

Do roku 2025 w Dąbrowie Górniczej w 4 fabrykach łącznie stworzymy 1600 miejsc pracy. Docelowo będzie to największa fabryka SK produkująca separatory na świecie, a nasza inwestycja będzie zajmować obszar 57 ha.

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby stać się częścią nowego projektu w Dąbrowie Górniczej. Oferujemy szeroką gamę stanowisk zarówno produkcyjnych jak i administracyjnych. Nasze aktualne oferty są dostępne m.in. na portalu pracuj.pl oraz OLX.

Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć technologię przyszłości oraz pracować w firmie, która będzie liderem na światowym rynku LiBS, to zachęcamy do aplikowania. Więcej na temat etapów rekrutacji dowiesz się na naszym firmowym profilu na portalu pracuj.pl. Aby być na bieżąco z naszymi aktywnościami, zapraszamy do śledzenia SK na Instagramie oraz FB.

Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy: LINK

Inżynier Produkcji LINK
Inżynier Procesu LINK
Inżynier ds. jakości dostawców z językiem angielskim LINK
Specjalista ds. wsparcia IT z językiem angielskim LINK
Specjalista ds. Administracji LINK
Pracownik Produkcji LINK

Link do profilu na stronie Pracuj.pl: LINK

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/SKBMP

Prezentacja firmy na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=HeozjQFBh3k

Staże i praktyki w SK hi-tech battery materials Poland:

Do współpracy w zakresie staży i praktyk zapraszamy zarówno uczniów szkól średnich o kierunkach technicznych, jak i studentów i absolwentów szkół wyższych.

Kiedy i na jakie stanowisko możesz dołączyć?

W związku z dynamicznym rozwojem naszego przedsiębiorstwa możliwość współpracy istnieje przez cały rok – zarówno w działach produkcyjnych, jakości, logistyce czy utrzymaniu ruchu jak i na stanowiskach typowo biurowych.

Nasze benefity:

• premie roczne/półroczne
  • podwyżki roczne
  • nagrody za wyniki
  • dofinansowanie do telefonu
  • dofinansowanie do okularów
  • bonus świąteczny
  • stołówka pracownicza z dofinansowanymi posiłkami
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów