Valeo Autosystemy Sp. z o.o

Plany Rekrutacyjne:

W naszych zakładach zatrudniamy najlepszych Specjalistów między innymi w Centrach Badań i Rozwoju oraz Działach Projektu, Jakości, Procesu, Produkcji, Utrzymania Ruchu, a także Logistyki, Zakupów, Finansów, HR oraz IT.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

• Staż w Dziale R&D
  • Staż w Dziale Procesu
  • Staż w Dziale Jakości
  • Staż w Dziale Produkcji
  • Staż w Dziale Logistyki
  • Staż w Dziale Zakupów
  • Staż w Dziale HR
  • Staż w Dziale Metod
  • Staż w Dziale Technologii Produkcji
  • Staż w Dziale Zapewnienia Jakości Dostawców
  • Staż w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Staż w Dziale Systemów Produkcyjnych
  • Staż w Dziale Rozwoju Maszyn i Narzędzi

Dlaczego warto z nami pracować?

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy. Jesteśmy firmą, która oferujemy szeroki zakres benefitów takich jak:

• 12 - miesięczny płatny staż
  • umowę o pracę od pierwszego dnia stażu
  • elastyczny grafik pracy dopasowany do Twoich zajęć na uczelni
  • realne wsparcie całego zespołu oraz opiekę merytoryczną opiekuna
  • możliwość pisania pracy dyplomowej na przykładzie wybranych procesów Valeo
  • comiesięczną premię za wyniki zespołowe
  • premię wakacyjną oraz świąteczną
  • program benefitów (m. in. kartę Multisport)
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracownicze plany emerytalne (PPE)Employee Assistance Program
  • Dostęp do narzędzi stosowanych w globalnej organizacji nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Flexible start hours (tj. elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 07:00 a 09:00)
  • Możliwość połączenia pracy ze studiami
  • Kompleksowy program wdrożeniowy i szkolenia stanowiskowe

Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach,  poprzez lokalne polityki i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe. Dołącz do nas!

Dane Kontaktowe:

Valeo Autosystemy sp. z o.o