15.10.2013

Nowy członek Rady Ekspertów

Do Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dołączył kolejny ekspert. 7 października 2013 r. akt powołania odebrał Prezes Zarządu Fabryki Automatyki FACH S.A. - Piotr Dytkowski, który nie tylko włącza się w pracę Rady Ekspertów, ale zadeklarował także chęć współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej w zakresie praktyk, staży oraz  zatrudnienia absolwentów naszej Uczelni.

Prodziekan Wydziału Zamiejscowego i wiceprzewodnicząca Rady Ekspertów – dr Joanna Łodziana-Grabowska podkreśla: Rozmowy dotyczyły wskazania wspólnej płaszczyzny celów, które będą realizowane poprzez właściwy proces kształcenia. Opiniowanie programu oraz wskazanie przez Pana Prezesa jako Praktyka kluczowych kompetencji naszych absolwentów wyznaczają także kierunki tego procesu. Poszukiwani są kompetentni specjaliści w zakresie marketingu, zarządzania procesami produkcji, specjaliści  w obszarze psychologii biznesu. Ponadto już standardowo podkreślono znaczenie kompetencji interpersonalnych. I dla takich specjalistów przedstawiono konkretne oferty pracy. Dziękuję Panu Prezesowi w imieniu Pana Przewodniczącego Rady Ekspertów Jerzego Nogowczyka, Pana Dziekana Łukasza Wróblewskiego oraz swoim za przyjęcie zaproszenia do Rady Ekspertów.

Opracowała: Joanna Kurek