29.04.2017

Posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie - 24 kwietnia 2017

24 kwietnia 2017 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się posiedzenie „Rady Ekspertów”. Głównymi tematami poruszanymi w czasie posiedzenia były możliwości jakie stoją przed pracodawcami w związku z licznymi projektami unijnymi, w których uczestniczy Wyższa Szkoła Biznesu.

Podczas posiedzenia kilkoro członków Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie odebrało z rąk przewodniczącej dr Joanny Kurowskiej Pysz oficjalne akty powołania. Do grona ekspertów opiniujących programy kształcenia, dzielących się swoim doświadczeniem zawodowym dołączyli:

• Lucyna Legierska
    Dyrektor Niepublicznej Poradni Psychologicznej "Słoneczna Kraina"
  • Jadwiga Miękina-Pindur
    Dyrektor Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie
  • Józef Gil
    Prezes Powiatowo-Miejskiej Ligi Obrony Kraju w Cieszynie
  • Jan Kawulok
    Dyrektor Naczelnego Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego
  • Jerzy Maduzia
    Dyrektor Zespółu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
  • Cezary Tomiczek
    Prezes Zarządu Śląskiego Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.
  • Krzysztof Trojan
    Prezesa LAKMA SAT