12.06.2015

Nominacje członków Rady Ekspertów WSB na rok akademicki 2014/2015

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, które odbyło się w dniu 24.09.2014 r. wręczono nominacje na rok akademicki 2014/2015 członkom Rady Ekspertów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Z rąk JM Rektor prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz nominacje w imieniu 24 członków stałych otrzymali:

Pan Zbigniew Podraza - Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza,
    Pan Zbigniew Grzywnowicz – Dyrektor Specjalistycznego Szpitala w Dąbrowie Górniczej,
    Pani płk Danuta Kalaman – Komendant Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu;
    Pan dr inż. Zygmunt Kamiński – Prezes Zarządu Kamsoft SA
    Pani Małgorzata Litwa – Dyrektor ds. Projektów Strategicznych Banku Zachodniego WBK SA,
    Pan Grzegorz Masternak – Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży COIG S.A.,
    Pani Katarzyna Woszczyna – Wiceprezes Zarządu BCC, Kanclerz Loży Częstochowskiej.

Jednocześnie JM Rektor podziękowała zgromadzonym za zaangażowanie i owocną pracę w Radzie Ekspertów w ubiegłym roku akademickim oraz życzyła sukcesów i dobrych rozwiązań w tworzeniu innowacyjnych programów studiów.

Celem funkcjonującej od 2012 r. Rady jest dostosowanie kształcenia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej do wymagań rynku pracy. W jej prace zaangażowani zostali przedstawiciele przedsiębiorstw produkcyjnych, instytucji finansowych, administracji samorządowej, służby zdrowia oraz instytucji odpowiedzialnych za porządek publiczny.