Informacje

Media o nas

Artykuły

Skończy się patrzenie na wartość w biznesie jedynie przez pryzmat zysku

W wywiadzie dla pulsHR.pl Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB mówi o patrzeniu na obecną sytuację z perspektywy szansy, wykorzystaniu kryzysu jako okazji, by zrobić krok naprzód oraz o wpływie pandemii na szkolnictwo wyższe i rynek pracy.

czytaj więcej o Skończy się patrzenie na wartość w biznesie jedynie przez pryzmat zysku

Uniwersytet III Wieku Akademii WSB w Internecie

O Uniwersytecie Trzeciego Wieku Akademii WSB, który prawdopodobnie jako pierwszy w Polsce przeniósł swoją działalność do Internetu w Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku opowiadała Agnieszka Dubiel - Koordynator UTW Akademii WSB.

 

czytaj więcej o Uniwersytet III Wieku Akademii WSB w Internecie

Czas pandemii to test przywództwa i lekcja pokory

Na portalu PulsHR.pl ukazał się wywiad z dr hab. Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Rektor Akademii WSB, która opowiadała m.in. o potrzebie poszukiwania rozwiązań dla nowej rzeczywistości gospodarczej, w której znaleźliśmy się w dobie pandemii. Zdaniem Rektor ten czas to test przywództwa i lekcja pokory.

czytaj więcej o Czas pandemii to test przywództwa i lekcja pokory

Dr hab. Barbara Piontek, prof. AWSB udzieliła prasie wywiadu dotyczącego przewidywanych zmian gospodarczych

W Dzienniku Zachodnim opublikowany został wywiad z dr hab. Barbarą Piontek, prof. AWSB. Rozmowa dotyczyła m.in. tego, jakie zmiany czekają nie tylko gospodarkę, ale również nas – konsumentów oraz jak zmienią się nasze przyzwyczajenia i podejście do szeroko rozumianej konsumpcji.

 

 

czytaj więcej o Dr hab. Barbara Piontek, prof. AWSB udzieliła prasie wywiadu dotyczącego przewidywanych zmian gospodarczych

Rzecznik AWSB o prognozach dotyczących zdalnego nauczania

Polecamy lekturę obszernego artykułu dotyczącego przyszłości zdalnego kształcenia, który 24 maja pojawił się w „Gazecie Wyborczej”. Głos zabrała w nim dr Paulina Polko, rzecznik prasowy, Kierownik Katedry Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego AWSB. Wśród prognoz dotyczących szkolnictwa w i po pandemii, podkreślała ona m.in. istotę prowadzenia zajęć w tzw. formule flexi.

 

czytaj więcej o Rzecznik AWSB o prognozach dotyczących zdalnego nauczania 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji