Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Media o nas

Artykuły

Czas pandemii to test przywództwa i lekcja pokory

Na portalu PulsHR.pl ukazał się wywiad z dr hab. Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Rektor Akademii WSB, która opowiadała m.in. o potrzebie poszukiwania rozwiązań dla nowej rzeczywistości gospodarczej, w której znaleźliśmy się w dobie pandemii. Zdaniem Rektor ten czas to test przywództwa i lekcja pokory.

czytaj więcej o Czas pandemii to test przywództwa i lekcja pokory

Dr hab. Barbara Piontek, prof. AWSB udzieliła prasie wywiadu dotyczącego przewidywanych zmian gospodarczych

W Dzienniku Zachodnim opublikowany został wywiad z dr hab. Barbarą Piontek, prof. AWSB. Rozmowa dotyczyła m.in. tego, jakie zmiany czekają nie tylko gospodarkę, ale również nas – konsumentów oraz jak zmienią się nasze przyzwyczajenia i podejście do szeroko rozumianej konsumpcji.

 

 

czytaj więcej o Dr hab. Barbara Piontek, prof. AWSB udzieliła prasie wywiadu dotyczącego przewidywanych zmian gospodarczych

Rzecznik AWSB o prognozach dotyczących zdalnego nauczania

Polecamy lekturę obszernego artykułu dotyczącego przyszłości zdalnego kształcenia, który 24 maja pojawił się w „Gazecie Wyborczej”. Głos zabrała w nim dr Paulina Polko, rzecznik prasowy, Kierownik Katedry Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego AWSB. Wśród prognoz dotyczących szkolnictwa w i po pandemii, podkreślała ona m.in. istotę prowadzenia zajęć w tzw. formule flexi.

 

czytaj więcej o Rzecznik AWSB o prognozach dotyczących zdalnego nauczania

O kobiecości w biznesie dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB.

O kobiecości w biznesie, nauce, cierpliwości i pokorze, które przecierają szlaki do sukcesów w Przeglądzie Dąbrowskim opowiadała dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSBZ materiału możemy dowiedzieć się m. in. "Jak grać w grę i nie zatracić w tym swojej kobiecości". Zachęcamy do lektury!

czytaj więcej o O kobiecości w biznesie dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB.

Akademia WSB - nakręca biznes do działania

O możliwościach, jakie daje Akademia WSB swoim studentom, prestiżu płynącym z posiadania stopnia doktora oraz o korzyściach wynikających z ukończenia elitarnych studiów MBA w AWSB można przeczytać w artykule „Akademia WSB - nakręca biznes do działania” opublikowanym we wrześniowym wydaniu Strefy Biznesu Dziennika Zachodniego.

czytaj więcej o Akademia WSB - nakręca biznes do działania 

Nasi partnerzy