Zapraszamy do udziału w VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „New Trends in Management and Production Engineering - Regional, Cross-Border and Global Perspectives”

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „New Trends in Management and Production Engineering - Regional, Cross-Border and Global Perspectives” organizowanej przez Akademię WSB, która odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2021.

W roli Keynote Speakerów wystąpią wybitni naukowcy:

• Peter Zámborský, PhD, University of Auckland, New Zealand
  • Prof. Joanna Paliszkiewicz, Warsaw University of Life Sciences – SGGW
  • Prof. Diego Quer, University of Alicante, Spain
  • Prof. Shuichi Ishida, Tohoku University, Sendai, Japan
  • Prof. Nikolay Megits, Hamline University, Saint Paul, Minnesota, USA

Tematyka konferencji obejmuje zarządzanie, innowacje i przedsiębiorczość, inżynierię produkcji, finanse i ekonomię, CSR, współpracę międzyorganizacyjną i transgraniczną, politykę publiczną, rachunkowość i technologie informacyjne.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji. Prosimy o rejestrację za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Pozostałe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej.