• Pracodawca

Pracodawco,

zapraszamy do rejestracji w bezpłatnym serwisie Akademickiego Biura Karier, który służy do publikacji ofert pracy, praktyk, stażu lub wolontariatu.

Akademickie Biuro Karier to system mający na celu wsparcie komunikacji potencjalnych pracowników (studentów, absolwentów) z pracodawcami, który umożliwia wymianę informacji pomiędzy użytkownikami. Pracodawcy mogą promować swoją firmę poprzez zamieszczanie w serwisie m.in. ofert pracy, praktyk i staży, informacji o programach rozwojowych, wydarzeniach branżowych, szkoleniach i webinarach.

Aby zarejestrować konto pracodawcy:

1. Prosimy wejść na stronę: https://bk.wsb.edu.pl/ (serwis biura karier)
    2. Wypełnić formularz rejestracji.
    3. System wymaga po tej operacji otworzenia wiadomości e-mail wysłanej na podane dane i aktywacji poprzez umieszczony w wiadomości link.
    4. Aby móc korzystać z serwisu, umieszczać oferty oraz tworzyć wydarzenia, Pracodawca musi uzupełnić i zapisać profil firmy, który następnie jest aktywowany przez pracownika Biura Karier.

Oferta po wysłaniu czeka na akceptację pracownika Biura Karier. Akceptacja i publikacja wykonywana jest na bieżąco.

• Student

Studencie,

zapraszamy do logowania w bezpłatnym serwisie Akademickiego Biura Karier, w którym użytkownicy uzyskują pełny dostęp do ofert pracy, praktyk, stażu lub wolontariatu umieszczonych w serwisie.

Akademickie Biuro Karier to system mający na celu wsparcie komunikacji potencjalnych pracowników (studentów, absolwentów) z pracodawcami, który umożliwia wymianę informacji pomiędzy użytkownikami. Student przygotowuje swoje CV, gdzie nakreśla m.in. umiejętności, wykształcenie i doświadczenie, następnie aplikuje na oferty pracy, praktyk, staży oraz wydarzeń przygotowanych przez pracodawcę.

Aby zalogować się w serwisie:

1. Prosimy wejść na stronę: https://bk.wsb.edu.pl/ (serwis biura karier)
    2. Studenci logują się poprzez konto w systemie uczelnianym wybierają Zaloguj w systemie uczelnianym -> Domena uczelniana
    3. Podczas pierwszego logowania kontem w systemie uczelnianym student zostanie poproszony o zaznaczenie zgód, które są wymagane do korzystania z systemu.
    4. Aby móc korzystać z serwisu, student musi uzupełnić i zapisać CV.

• Absolwent

Absolwencie,

Akademickie Biuro Karier to system mający na celu wsparcie komunikacji potencjalnych pracowników (studentów, absolwentów) z pracodawcami, który umożliwia wymianę informacji pomiędzy użytkownikami. Absolwent przygotowuje swoje CV, gdzie nakreśla m.in. umiejętności, wykształcenie
     i doświadczenie, następnie aplikuje na oferty pracy, praktyk, staży oraz wydarzeń przygotowanych przez pracodawcę.

Aby zarejestrować konto absolwenta:

1. Prosimy wejść na stronę: https://bk.wsb.edu.pl/ (serwis biura karier)
    2. Wypełnić formularz rejestracji.
    4. Aby móc korzystać z serwisu, absolwent musi uzupełnić i zapisać CV.