XV edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Serdecznie zapraszamy do udziału w indywidualnych konsultacjach oraz warsztatach  realizowanych w ramach XV edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 180 krajach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

Hamonogram:

14.11.2022r. godz. 11.00 – 13.00
15.11.2022r. godz. 11.00 – 13.00

Konsultacje indywidualne online - Interview in English.

Interview in English:

• how to write a CV in English
  • job interview - typical questions - practice
  • finding a job from start to successful finish

1 konsultacja – 30 minut rozpoczynając o godz. 11.00.

Prowadzący:

Anna Szczepaniak - nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonatka kultury brytyjskiej. Pracownik dydaktyczny Akademii WSB - lektor języka angielskiego ogólnego, wykładowca Literatury Brytyjskiej oraz Amerykańskiej. Egzaminator TOEIC i PTE. Prywatnie miłośniczka muzyki, kina i książek.

18.11.2022r. godz. 10.00 - 11.40

Konsultacje biznesowe dla początkujących – Pomysł wart miliony czyli jak stworzyć kreatywną firmę! 20-minutowe sesje on-line z mentorem biznesowym.

Prowadzący:

Małgorzata Małecka-Tomala -  wykładowca akademicki Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów Akademii WSB, trenerka kreatywności, moderatorka innowacyjnej metody Design Thinking i Business Woman, która pomoże każdemu rozwinąć swoją osobistą kreatywność, wpaść na genialny pomysł biznesowy i wymienić się doświadczeniami z tworzenia kreatywnych usług i zarządzania firmą.

18.11.2022r. godz. 12.00 – 13.00

Warsztaty kreatywne on-line "Niezawodna pomoc w poszukiwaniu pracy czyli mind mapping dla przyszłych pracowników".

Akademickie Biuro Karier

abk@wsb.edu.pl