Aplikuj do projektu "Twoja Nowa Praca"

Nie zwlekaj i zgłoś się do projektu, w którym rozwiniesz skrzydła!
Jeśli masz ważne orzeczenie o niepełnosprawności, aplikuj do projektu “Twoja Nowa Praca”. Potrzebujesz szkoleń? Dofinansowań? A może planu krok po kroku do budowania swojej kariery? Mamy to w 100% bezpłatnie! Sprawdź sam(-a) : Więcej informacji

Prowadzimy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności kompleksowy projekt, który pomaga:

- Zorientować się w ich mocnych stronach i je wykorzystywać.
- Zdobyć wiedzę o prawach, które im przysługują.
- Pisać skuteczne CV i efektywnie szukać pracy, dobranej pod kątem zdolności i potrzeb danej osoby.
- Doszkolić się i zapewnić zastrzyk pieniędzy w czasie poszukiwania pracy (dodatek motywacyjny w projekcie).
- Zdobyć doświadczenie w swojej branży na stażu, a następnie stałe zatrudnienie.

W projekcie mogą wziąć udział studenci ostatniego roku i absolwenci uczelni wyższych posiadających orzeczenie o DOWOLNYM STOPNIU niepełnosprawności.

“Projekt Absolwent - Twoja Nowa Praca” oferuje szereg rozwiązań: od wsparcia doradcy zawodowego i psychologa przy budowaniu ścieżki kariery i pewności siebie po wsparcie finansowe i zdobycie doświadczenia poprzez udział w szkoleniach i stażach.

Projekt prowadzony jest przez Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości i pomógł znaleźć satysfakcjonującą pracę już blisko 300 osobom, dołącz do nich i Ty!