Kierunek

ZASTOSOWANIE SZTUCZNEJ INTELIGENCJI W TWORZENIU KREATYWNYCH TREŚCI - ONLINE

_____________________

Administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia WSB. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Tylko teraz: do 15 maja 2024 r. bonifikata 1000 zł

Uwaga! Możliwość uzyskania dofinansowania do 100% na studia MBA i podyplomowe w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego!

Chcesz uzyskać więcej informacji – wypełnij formularz zgłoszeniowy KLIKNIJ

Wszystkie dostępne bonifikaty obowiązujące w Akademii WSB dostępne są tutaj.

* Bonifikata obowiązuje od kwoty całkowitej zamieszczonej w zakładce "Opłaty", która znajduje się na dole strony.

Studia podyplomowe koncentrują się na zastosowaniu sztucznej inteligencji w procesie tworzenia treści cyfrowych. Zajęcia obejmują naukę o algorytmach generowania tekstu, grafiki, muzyki i innych form treści z wykorzystaniem narzędzi AI. Uczestnicy będą eksplorować najnowsze technologie i techniki w dziedzinie generowania treści, uczyć się projektować i wdrażać inteligentne systemy do automatycznego tworzenia treści, a także analizować wpływ AI na branżę kreatywną. Celem studiów jest wyposażenie studentów w umiejętności niezbędne do projektowania i wdrażania systemów AI do generowania treści, zrozumienie teoretycznych podstaw tych systemów oraz zdobycie praktycznego doświadczenia w ich stosowaniu. Zdobyta wiedza i umiejętności wykorzystania sztucznej inteligencji usprawnią codzienną pracę Absolwentów, niezależnie od branży, umożliwiając efektywniejszą produkcję treści oraz dostosowywanie ich do zmieniających się potrzeb otoczenia biznesowego. Absolwenci będą w stanie zaimplementować innowacyjne technologie w swoich codziennych zadaniach, co przełoży się na zwiększenie produktywności i skuteczności działań.

Dzięki zdolności do optymalizacji procesów twórczych za pomocą sztucznej inteligencji, pracownicy różnych branż będą mogli tworzyć wysokiej jakości treści z mniejszym nakładem czasu i wysiłku, co z kolei przekłada się na bardziej satysfakcjonującą pracę, zwiększone zaangażowanie klientów oraz konkurencyjność na rynku.

• ATUTY

• kierunek otwiera Absolwentom drzwi do różnorodnych ścieżek kariery, umożliwiając pracę w obszarach, tj. reklama, edukacja czy rozrywka, gdzie kreatywne treści są kluczowe
    • treści programowe skupione są nie tylko na tworzeniu treści, lecz także na zrozumieniu, jak sztuczna inteligencja może poprawić interakcje z użytkownikami, co stanowi atut w dziedzinie projektowania użytkowego i doświadczeń użytkownika
    • Absolwenci zdobywają umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii, co jest kluczowe w środowisku, gdzie postęp w dziedzinie sztucznej inteligencji jest dynamiczny.
    • zrozumienie, jak wykorzystać sztuczną inteligencję do tworzenia treści, otwiera drzwi do projektów o potencjale społecznym, pozwalając absolwentom przyczynić się do tworzenia treści mających pozytywny wpływ na społeczeństwo
  • PROGRAM

• Wprowadzenie do sztucznej inteligencji
    • Podstawy algorytmów
    • Modele sztucznej inteligencji
    • Rozwój modeli generatywnych
    • Przetwarzanie języka naturalnego (NLP)
    • Generowanie treści tekstowych za pomocą AI
    • Generowanie treści graficznych za pomocą AI
    • Optymalizacja zapytań w rozwiązywaniu problemów
    • Interakcja człowiek-komputer w kontekście AI
    • Studium przypadków w biznesie
    • Etyka i odpowiedzialność w AI
    • Społeczny impakt technologii AI
    • ML w chmurze (Google Cloud Platform)

Dni odbywania się zajęć: Soboty i Niedziele + wybrane Piątki

• KADRA

mgr inż. Dawid Jurczyński

Wykładowca akademicki, Asystent AWSB w Dąbrowie Górniczej. Praktyk — od wielu lat zawodowo realizujący się jako Software Developer w międzynarodowych projektach. Członek Polskiego Towarzystwa Astrobiologicznego. Zafascynowany możliwościami wykorzystania danych satelitarnych.

mgr inż. Adam Mastalerz

Konsultant i specjalista od systemów sztucznej inteligencji i przetwarzania języka naturalnego, mający w swoim dorobku współpracę z firmami o ugruntowanej na rynku pozycji takimi jak Fujitsu, czy Goldman Sachs. Absolwent kierunku „Data Science and Information Systems Engineering” na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Prywatnie miłośnik eksploracji zabytków przemysłu, gór, muzyki rockowej i literatury fantastycznonaukowej.

mgr inż. Kamil Grzebień

Specjalista w sektorze Data Science. Współpracujący z przedsiębiorstwami handlowo-produkcyjnymi, software house oraz audytowymi. Absolwent Fizyki Technicznej oraz Informatyki ze specjalizacją Data Science. W czasie studiów inżynierskich związany z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. Dydaktycznie związany z AWSB w Dąbrowie Górniczej z zakresu specjalizacji Data Science i pokrewnych. Naukowo zajmujący się zagadnieniami opartymi o dane satelitarne, środowisko naturalne oraz uczenie maszynowe.

• REKOMENDACJE

W trakcie studiów na tym kierunku możesz oczekiwać inspirujących wykładów, praktycznych projektów i możliwości eksperymentowania z najnowszymi narzędziami AI. To nie tylko nauka, ale również dynamiczna podróż, podczas której zdobędziesz umiejętności potrzebne do radzenia sobie z wyzwaniami dzisiejszego świata kreatywnego. Studia oferują unikalną szansę na rozszerzenie swojego portfolio o projekty oparte na sztucznej inteligencji, co z pewnością wyróżni cię na rynku pracy. Zrozumienie, jak wykorzystać AI do tworzenia treści, otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości zarówno w dziedzinie freelancingu, jak i zatrudnienia w innowacyjnych firmach.

mgr inż. Kamil Grzebień
    Wykładowca Akademii WSB

• OPŁATY

RATA WYSOKOŚĆ RATY TERMIN PŁATNOŚCI
    wpisowe 300 zł w dniu zapisu
    I 1700 zł do 5 października 2024
    II 1700 zł do 5 listopada 2024
    III 1700 zł do 5 stycznia 2025
    IV 1600 zł do 5 lutego 2025
    Ogółem 7 000 zł

Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych rat.

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o wypełnienie WNIOSKU