04.10.2022

dr Rui Alexandre Castanho, prof. AWSB wyróżniony przez Regional Studies Association (RSA)

dr Rui Alexandre Castanho, prof. AWSB został wyróżniony przez Regional Studies Association (RSA) nagrodą 2022 RSA Routledge Early Career Award

Mamy przyjemność ogłosić zwycięzców „RSA Student and Early Career Awards w roku 2022”. Regional Studies Association uznało, że wszyscy zwycięzcy wnieśli oryginalny i wybitny wkład w dziedzinę studiów regionalnych.

Mia Gray z Uniwersytetu w Cambridge (Wielka Brytania) i sekretarz RSA oraz przewodnicząca Komitetu Nagród i Wyróżnień miała przyjemność wręczyć nagrody za rok 2022 podczas wirtualnej ceremonii:

Zobacz film z ceremonii

Jednym z laureatów nagrody został pracownik Instytutu Studiów nad Współpracą Terytorialną i Międzyorganizacyjną, dr Rui Alexandre Castanho, prof. AWSB, który otrzymał nagrodę: RSA ROUTLEDGE EARLY CAREER AWARD, za referat: „Identifying critical factors for success in cross border cooperation (CBC) development projects”.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: https://www.regionalstudies.org/news/student-and-early-career-awards-2022/

Nasze Gratulacje Profesorze!